Kaip sukurti GERĄ brand’ą

2023 m. vasaris

Kaip sukurti GERĄ brand’ą (ang. k. How to create a GOOD brand) – tai 16 sav. aktyviai įtraukiantis, kūrybininkams ir prekės ženklo menedžeriams skirtas kursas, kuriame turėsi unikalią progą išmokti prekės ženklo kūrimo jį kurdamas. Čia Tavo kelias prasidės nuo idėjos gimimo ir tęsis iki jos pilno išvystymo. Visko mokysiesi bedarydamas pats ir viename asmenyje būsi tiek ženklo kūrėjas, tiek klientas, o Tavo sukurtas naujas prekės ženklas, kaip ir pridera šiems laikams, bus GERAS — konceptualiai tvirtas, tvarus, etiškas, naudingas planetai ir mūsų sveikatai.

Kursą puošia garsūs vardai — jame mokys srities profesionalai tiek iš Lietuvos, tiek iš pasaulio. Pamokos vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Jų metu bus ir teorinių žinių, apstu praktinių užduočių, ir dar daugiau peržiūrų. O ką jau kalbėti apie vargus vainikuojantį rezultatą — įgytų naujų žinių ir nuolatinio feedback’o pagalba sukursi naują, GERĄ prekės ženklą, kuris turės nuoseklią strategiją, stebins savo kūrybiniu konceptu ir bus pritaikytas įvairioms medijoms bei platformoms.

Nota bene! Kurso metu bus dirbama nedidelėmis grupelėmis arba poromis. Bent vienam komandos nariui reikalingi dizaino pagrindai. Taip pat, kadangi kurse yra tarptautinių mokytojų, čia prireiks anglų k. žinių — tiek, kad jaustumeisi laisvai rašydamas ir kalbėdamas.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk pilną aprašymą!

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  2023 m. vasaris
 • TRUKMĖ
  16 savaičių
 • KAINA
  Early Birds 2190€,
  nuo 2022 gruodžio 01 - 2400€,
  ATOMINIAMS -10%.
 • REGISTRACIJOS MOKESTIS
  200€ (įeina į kainą)
 • TVARKARAŠTIS
  2 kartus per savaitę, vakarais
 • LOKACIJA
  The Atomic Garden Vilnius / OnLINE (hibridinis)
 • Kalba
  Lietuvių ir Anglų
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI PIRKTI IŠ KARTO
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU TURI KLAUSIMŲ ARBA NORI MOKĖTI DALIMIS
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Clare McNally
Prekės ženklo strategė, copywriterė
McNally Unlimited, DK

“How to create a GOOD brand” kurso vadovė Clare McNally dirba su daugeliu talentingų kūrybininkų, kurdama linksmas, lanksčias ir ilgalaikes prekės ženklo platformas.

Anksčiau Clare buvo Kopenhagos „Konstellation & Republica“ kūrybos vadovė ir copywriter’ė įvairiose tarptautinėse reklamos agentūrose kaip TBWA Hunt Lascaris Johannesburg ar 180 Amsterdam bei koordinavo 5 savaičių trukmės Brand Creation kursą, kurį dėstė Kūrybinės komunikacijos departamente Danijos Medijų ir Žurnalistikos mokykloje (DMJX). Ji ne kartą pelnė tarptautinį pripažinimą Kanuose, D&AD, The One Show, Archive, Shots ir t.t. O, taip pat, buvo Kanų (2017 m.), Eurobest (2016 m.) ir Balticbest Awards (2017 m.) žiuri narė.

Martynas Birškys
Kūrybos vadovas, įkūrėjas
DADADA studio, ADC*LT, LDA

Martynas Birškys. Dizaineris, DADADA studijos įkūrėjas ir kūrybos vadovas, Cocoon Prague dizaino skyriaus vadovas. Lietuvos dizaino asociacijos ir Art directors club of Europe valdybų narys.

„VISA“, „Pepsi“, „Lays“, „Snickers“, „Stella Artouis“, „Staropramen“, „Duracell“ – keletas pavadinimų iš eilės prekių ženklų prie kurių teko dirbti Martynui kaip dizaineriui bei meno vadovui. Šalia darbo tarptautinėse rinkose su greito vartojimo prekių ženklais, Martynas aktyviai dirba ir su kultūros institucijomis, Lietuvos respublikos prezidentūra, muziejais.

Martyno vadovaujamos dizainerių komandos pelnė kelias dešimtis tarptautinių dizaino apdovanojimų, įskaitant „D&AD“, „ADC“, „Golden Drum“, „Epica“.

Olivia Sprinkel
Tvarumo strategijos ir komunikacijos konsultantė

Jau beveik 15 metų Olivia Sprinkel dirba tarp Londono ir Niujorko, kur konsultuoja pasaulyje lyderiaujančias įmones tvarumo ir strategijos klausimais. O taip pat moko kaip komunikuoti apie tvarumą įvairioms auditorijoms: nuo darbuotojų iki klientų ar investuotojų.

Olivią dažnai sutiksi įvairiose tarptautinėse tvarumo konferencijose kaip pranešėją ar vedėją, įskaitant tokias konferencijas kaip „Companies vs Climate“ (Majamyje, JAV), „Sustainable Apparel Coalition“ (Vankuveryje, Kanadoje), „We Change Fashion” (Niujorke, JAV).

Šiuo metu ji rašo knygą apie medžius ir klimato kaitą, kuri paremta jos asmenine kelione, lankant 10 skirtingų medžių penkiuose pasaulio kontinentuose.

Aurimas Kadzevičius
Kūrybos vadovas
Pencil & Lion

Daugiau nei 15 metų kūrybinės patirties dirabant tokiose agentūrose kaip „Milk“, „McCann“, „Clinic212“. Dizaino ir reklamos apdovanojimai, pelnyti Lietuvos ir pasaulio festivaliuose. 2019 metais gautas asmeninis D&AD pieštukas – kol kas labiausiai nosį riečiantis pasiekimas.

Justina Muralytė - Kozlovė
Prekės ženklo strategė
FOLK

Justina yra specializuotos ženklodaros agentūros FOLK strategė. Nuo prekės ženklų iki pakuočių, nuo patirčių iki integruotų platformų, nuo B2B iki savo inicijuotų projektų – Justina yra kairysis pusrutulis už kiekvienos kelionės nuo problemos iki sprendimo. Kartu su maža išskirtinių dizainerių komanda jai teko dirbti su įspūdinga industrijų ir klientų įvairove: nuo greito maisto tinklų, kosmetikos, renginių, net menininkų… iki miestų, universitetų, valstybinių institucijų ir kt. Vien praėjusiais metais FOLK darbai daugiau nei 10 kartų buvo pripažinti svarbiausiuose Lietuvos ir tarptautiniuose apdovanojimuose, taip pat, publikuoti prestižinėse dizano bei kūrybiškumo publikacijose, tokiose kaip Monocle, Dezeen, It’s Nice that ir kt.

Marcos Almirante
Kūrybos vadovas
AMVBBDO, London

Marcos yra Londone įsikūrusios agentūros AMVBBDO kūrybos vadovas, kuri 2021 metais buvo pripažinta kaip kūrybiškiausia agentūra pasaulyje. Jis taip pat yra kompanijos  „Diversity Committee“ vienas iš partnerių.

Marcos įkūrė „What’s Up“ – socialinę EdTech iniciatyvą, skirtą nepasiturinčioms Brazilijos bendruomenėms išmokti anglų kalbos pagrindų, naudojant „WhatsApp“. Nuo 2020 metų ši platforma jau gali pasigirti net 2000 mokinių.

Jis yra ne tik kūrybininkas, tačiau taip pat ir rašytojas bei TV šou „Incredible Proposals“ (Fox Life Brasil) vedėjas. Marcos gyveno ir dirbo tokiuose miestuose kaip Rio de Žaneiras, San Paulas, Čikaga, San Franciskas bei Londonas. Jis vadovavo ir dirbu kartu su įvairiais tarptautiniu mastu apdovanotais kūrybininkais, strategais ir prodiuseriais. O jo darbai buvo pripažinti Kanų liūtų, D&AD, Webbys, Effies ir One Show apdovanojimuose.

Rimantas Stanevičius
Įkūrėjas, kūrybos vadovas
Milk

Baigęs psichologiją ir komunikacijos mokslus, Rimantas yra turbūt daugiausiai žilų plaukų turintis reklamos kūrėjas Lietuvoje. Jo vadovaujama agentūra „Milk“ septynis kartus išrinkta Lietuvos metų agentūra, triskart iš eilės – geriausia Baltijos šalių agentūra, o pats Rimantas buvo užkopęs į pasaulinio Lürzer’s Archive kūrybininkų reitingo viršūnę. Art Directors Club festivalio kuratorius ir Berlin School of Creative Leadership absolventas. Laisvalaikiu jis mikčioja nuo scenos konferencijose, trina tarptautinių festivalių žiuri kėdes, pamokslauja rinkodaristams KOG institute ir verčia Atomic Garden kūrybininkus anksti keltis.

Mantas Velykis
Savireklamos vadovas
LRT

Mantas užaugo tais laikais, kai žmonės vis dar spaudė internetinius banerius, nes jiems tiesiog buvo įdomu, dabar jo tikslas – grąžinti šį susidomėjimą atrandant naujas reklamos formas. Kartu su „The Atomic Garden Vilnius“ studentais jis ieško būdų priversti stabtelti ties reklama nors sekunde ilgiau.

Pastaruosius keletą metų jis dirba su didžiaisiais Lietuvos prekiniais ženklais, o puikaus darbo rezultatas – krūva apdovanojimų: „Golden Hammer“, „Baltic Best“, „Password“, „Adrenalinas“ ir kiti.

Jonas Liugaila
Dizaino strategas
CRITICAL

Kaip teigia Jonas, žemiau rasite pakankamai standartinį profesinių savybių sąrašą, kurios
turėtų parduoti jį, kaip kompetetingą mokytoją, paglostyti ego ir kurį, ko gero, turi visi The
Atomic Garden mokytojai.

Žinoma, jis turi būti vienos iš didelių agentūrų dalis. Šiuo atveju tai prekės ženklų ir paslaugų
dizaino agentūra CRITICAL, kurioje Jonas užima dizaino stratego poziciją.

Neabejotinai jis turi užsiimti visuomenine veikla. Tai jis daro būdamas Lietuvos dizaino
asociacijos valdyboje ir Tarptautinės dizaino tarybos ICoD viceprezidento pozicijoje.
Taip pat jis turi dėstymo patirties, šia veikla užsiimdamas Vilniaus dailės akademijoje.
Ir žinoma, Jonas turi kelis asmeninius ir visą krūvą agentūrinių dizaino apdovanojimų.

Augustinas Paukštė
Partneris
andstudio

Augustinas yra baigęs grafikos dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje, kartu su partneriu įkūrė ženklodaros dizaino studiją andstudio. Per trumpą jos gyvavimo laikotarpį jiems pavyko nugriebti perstižiskiausius apdovanojimus tarptautiniuose dizaino konkursuose European design awards, Brand Impact awards bei A’ design award. Jo inicijuota dizaino agentūrų mainų programa Studio exchange sulaukė tarptautinio pripažinimo, o organizuojama kasmetinė konferencija Creativity Scouting įkvepia Lietuvos kūrėjus nuo pat 2017 metų.

Gabija Platūkytė-Azarevičė
Dizaino vadovė
Great&Golden

Turėdama daugiau nei 8 metų patirtį, pastaruosius 6 metus Gabija paskyrė save darbui su pakuotėmis įvairiose dizaino komandose. Savo darbuose pasižymi nuoseklumu ir kruopštumu, iš savęs ir aplinkinių reikalaudama aukščiausios kokybės. Gabija neatsilieka nuo naujausių tendencijų pakuočių dizaino pasaulyje ir niekada nesidrovi išbandyti savęs su inovatyviomis / naujausiomis technologijomis. 2016 metais laimėjo “Geras Dizainas” apdovanojimą, po to sekė asmeninių projektų ir darbų, kartu su “etiquette” komanda apdovanojimai NAPA Baltijos šalių pakuočių konkurse. Praėjusiais metais Gabija kalbėjo NAPA konferencijoje, o šiemet buvo tarp komisijos narių.

Nick Parker
Įkūrėjas / Rašytojas
That Explains Things, London

Nick Parker pirmiausiai save pristato kaip rašytoją ir tik po to vardija savo pasiekimus. Jis yra kalbos strategijos studijos „That explains things“ įkūrėjas, kuri padeda brandams atrasti savo kalbos toną bei nuspręsti, kaip jos nori pasakoti savo istorijas. Taip jis suformavo metodą, kurį vadina  „voicebox“ ir juo remdamasis dirba su pačiais įvairiausiais prekės ženklais.

Nikas taip pat rašo savo asmeninius naujienlaiškius: „Tone knob“ ir  „The notices“, kuriuose dalinasi pavyzdžiais bei įvairiomis brandų kalbos subtilybėmis. Jis yra parašęs ne vieną knygą, o jo paskutinė kbyga „On reading“, kaip pats Nikas sako:  „galbūt visam laikui pakeis tai, kaip jūs skaitote“.

ĮSIGYK
REGISTRUOKIS