Kūrybiškumo stovykla

2022 m. vasara

Skirk savaitgalį sau ir kūrybiškumui!

Jau šimtus kartų girdėjome, kad gimstame kūrybingais ir tik vėliau išmokstame būti nekūrybingais, bet kaip “atmokti” šito įgyto nekūrybiškumo? Kaip išsitraukti kažkur seniai nukištą smalsumą ir suglamžytą vaizduotę?

Tam Liepos 2 – 4 dienomis Kintų meno rezidencijoje įkursime pirmąją Kūrybiškumo stovyklą. Joje net su 6 treneriais bandysime pažaboti vėją ir išlaisvinti tavo įgimtą kūrybiškumą, kuris ne tik leidžia mėgautis įvairiomis veiklomis, bet ir padeda rasti geresnį problemos sprendimą bei suteikia gyvenimui pilnatvės!

Programoje:
KŪRYBINIS RAŠYMAS su Aidu Giniočiu
IMPROVIZACIJA su Baliu Latėnu
SUTARTINĖS su Laurita Peleniūte
KŪRYBIŠKUMO TECHNIKOS su Rimantu Stanevičiumi
ABSTRAKTI TAPYBA su Kristina Kolevaityte
AFRIKOS BŪGNAI su Gediminu Mačiulskiu

O taip pat (už papildomą mokestį):
VĖJO PIRUETAI su Kintų Kaitų Klubu
ORNITOLOGINIS ŽYGIS

Žinoma, kaip ir priklauso stovyklai, viskuo nuo A iki Z pasirūpinsime – miegu, skrandžiu ir, kaip sklinda gandai, geriausia šalies žuviene.

P.S. Sulaukėme daug klausimų, todėl norime patikinti – stovykla skirta paprastiems mirtingiesiems ir dalyvavimui joje nereikia turėti jokių menininių ar kūrybinių sugėbėjimų. Taip pat, nėra privaloma dalyvauti visuose užsiemimuose, jei kuris verčia Tave jaustis labai nekomfortabiliai.

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  2022 m. vasara
 • TRUKMĖ
  Pilnas savaitgalis
 • KAINA
  TBA
 • LOKACIJA
  Kintai
 • Kalba
  Lietuvių
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI APSISTOTI PALAPINĖJE
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU NORI APSISTOTI NAMELYJE
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Aidas Giniotis
Įkūrėjas
Keistuolių teatras, Atviras ratas
Vienos rolės apibūdinti šio žmogaus veiklos sritis tikrai būtų per maža, nors viena aišku, jų bendras vardiklis vienareikšmiškai yra teatras ir muzika. Aktorius, režisierius, muzikos ir tekstų autorius, teatro pedagogas ir profesorius bei „Keistuolių teatro“ ir teatro laboratorijos „Atviras ratas“ įkūrėjas. Savo kūryba jis su mumis dalinasi jau tris dešimtmečius ir yra gavęs už tai ne vieną svarbų nacionalinį apdovanojimą: LR Vyriausybės kultūros ir meno premiją bei ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ riterio kryžių.
Rimantas Stanevičius
Įkūrėjas, kūrybos vadovas
Milk

Baigęs psichologiją ir komunikacijos mokslus, Rimantas yra turbūt daugiausiai žilų plaukų turintis reklamos kūrėjas Lietuvoje. Jo vadovaujama agentūra „Milk“ septynis kartus išrinkta Lietuvos metų agentūra, triskart iš eilės – geriausia Baltijos šalių agentūra, o pats Rimantas buvo užkopęs į pasaulinio Lürzer’s Archive kūrybininkų reitingo viršūnę. Art Directors Club festivalio kuratorius ir Berlin School of Creative Leadership absolventas. Laisvalaikiu jis mikčioja nuo scenos konferencijose, trina tarptautinių festivalių žiuri kėdes, pamokslauja rinkodaristams KOG institute ir verčia Atomic Garden kūrybininkus anksti keltis.

Balys Latėnas
Aktorius, režisierius, kūrybos vadovas
Žiūrovų teatras

Balys 1998 metais baigė Vilniaus Tuskulėnų vidurinę mokyklą su sustiprintu dailės ugdymu. 1998-2002 metais studijos Lietuvos muzikos akademijoje, režisieriaus Rimo Tumino vadovaujamame aktorių kurse. 2000 m. pagal Socrates / Erasmus programą buvo išvykęs studijuoti į Suomijos Helsinkio teatro akademiją. 2003-2008 metais režisūros magistrantūros studijos Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje (vadovas R.Tuminas). Nuo 2002 metų dirba Valstybiniame Vilniaus mažąjame teatre. Nuo 2009 vienuoliką sezonų aktyviai dalyvavo improvizacijos teatro „Kitas kampas“  veikloje. Laisvai samdomas TV, teatro ir renginių režisierius. Nuo 2020 “Žiūrovų tearo” įkūrėjas ir kūrybos vadovas.

LAURITA PELENIŪTĖ
Dainininkė
Promočių giesmės

Laurita – unikali Lietuvos dainininkė, muzikantė, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą ir  savo kūryboje jungianti skirtingų tautų muziką ir kalbas. Taip pat, ji yra projekto “Promočių giesmės” sumanytoja, jungianti žmones dainuoti ir atrasti savo kraštą iš naujo.

Kristina Kolevaitytė
Dizainerė, kostiumų kūrėja, tapytoja ir neuroedukatorė

Pradėjus nuo tapybos, studijavusi kostiumo dizainą, dirbusi su mados žurnalų fotosesijomis bei garsenybių įvaizdžiais, Kristina grįžo prie drobės. Pernai Rafaelio institute baigusi neuroedukacijos mokslus dabar rengia abstrakčios tapybos plenerus.

Gediminas Mačiulskis
Perkusininkas
Afrikos būgnai
Perkusininkas Gediminas Mačiulskis – “.. mano aistra – afrikietiški būgnai ir žmonių mokymas jais groti. Tai yra geriausia ką gali padaryti gyvenime – duoti patirtį ir žinias žmonėms..”
2011m. jis įkūrė perkusijos studiją “Afrikos būgnai”.
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS