Kūrybiškumo treniruotės

2021 m. Gegužės 8 d.

Mūsų ambcija yra demokratizuoti kūrybiškumą. Jis neturėtų būti tik kūrybinių industrijų privilegija. Kūrybiškumas leidžia mėgautis įvairiomis veiklomis, padeda rasti geresnį problemos sprendimą ir suteikia gyvenimui pilnatvės, todėl jis turėtų būti prieinamas ir net privalomas visiems.

Tam reikia treniruotis, o efektyvioms treniruotėms būtinas tikrai geras treneris. Šiame kurse jų bus net septyni, nes jei kūrybiškumas būtų sportas, tai būtų mažų mažiausiai penkiakovė.

Po šio kurso į savo CV galėsite įrašyti „kūrybiškas(-a)“ didžiosiomis raidėmis ir jaustis tvirčiau nei dėl tos prancūzų kalbos, kurią įrašėt, nes kažkada mokykloje neva mokėtės.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk pilną aprašymą!

 

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  2021 m. Gegužės 8 d.
 • TRUKMĖ
  Keturi šeštadieniai
 • KAINA
  390€ (+PVM ĮMONĖMS)
 • TVARKARAŠTIS
  Šeštadieniais, nuo 11 val.
 • LOKACIJA
  The Atomic Garden Vilnius
 • Kalba
  Lietuvių
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI PIRKTI IŠ KARTO
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU TURI KLAUSIMŲ ARBA NORI MOKĖTI DALIMIS
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Rimantas Stanevičius
Įkūrėjas, kūrybos vadovas
Milk

Baigęs psichologiją ir komunikacijos mokslus, Rimantas yra turbūt daugiausiai žilų plaukų turintis reklamos kūrėjas Lietuvoje. Jo vadovaujama agentūra „Milk“ septynis kartus išrinkta Lietuvos metų agentūra, triskart iš eilės – geriausia Baltijos šalių agentūra, o pats Rimantas buvo užkopęs į pasaulinio Lürzer’s Archive kūrybininkų reitingo viršūnę. Art Directors Club festivalio kuratorius ir Berlin School of Creative Leadership absolventas. Laisvalaikiu jis mikčioja nuo scenos konferencijose, trina tarptautinių festivalių žiuri kėdes, pamokslauja rinkodaristams KOG institute ir verčia Atomic Garden kūrybininkus anksti keltis.

Vytautas V. Landsbergis
Rašytojas, bardas, režisierius

Vytauto veiklų sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti, tad veikiausiai nėra ko stebėtis, kad jis buvo įvertintas ne vienu Lietuvos kultūros apdovanojimu. 2007 metais Baltijos valstybių teatrų festivalyje Panevėžyje V. V. Landsbergis pripažintas geriausiu režisieriumi. Tais pačiais metais jam įteiktas Riterio kryžius „Už nuopelnus Lietuvai“, o 2009 m. kūrėjas tapo LR Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatu.

Sigitas Parulskis
Poetas, prozininkas, dramaturgas, kritikas

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. 1990 metais Sigitas Parulskis Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas, dirbo įvairiose redakcijose.  S.Parulskio trumpų istorijų knyga „Sraigė su beisbolo lazda“ pripažinta Metų knyga.

Balys Latėnas
Aktorius, režisierius, kūrybos vadovas
Žiūrovų teatras

Balys 1998 metais baigė Vilniaus Tuskulėnų vidurinę mokyklą su sustiprintu dailės ugdymu. 1998-2002 metais studijos Lietuvos muzikos akademijoje, režisieriaus Rimo Tumino vadovaujamame aktorių kurse. 2000 m. pagal Socrates / Erasmus programą buvo išvykęs studijuoti į Suomijos Helsinkio teatro akademiją. 2003-2008 metais režisūros magistrantūros studijos Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje (vadovas R.Tuminas). Nuo 2002 metų dirba Valstybiniame Vilniaus mažąjame teatre. Nuo 2009 vienuoliką sezonų aktyviai dalyvavo improvizacijos teatro „Kitas kampas“  veikloje. Laisvai samdomas TV, teatro ir renginių režisierius. Nuo 2020 “Žiūrovų tearo” įkūrėjas ir kūrybos vadovas.

Kristina Kolevaitytė
Dizainerė, kostiumų kūrėja, tapytoja ir neuroedukatorė

Pradėjus nuo tapybos, studijavusi kostiumo dizainą, dirbusi su mados žurnalų fotosesijomis bei garsenybių įvaizdžiais, Kristina grįžo prie drobės. Pernai Rafaelio institute baigusi neuroedukacijos mokslus dabar rengia abstrakčios tapybos plenerus.

Paulius Rakštikas
Psichologas, lektorius, midfulness mokytojas

Paulius Rakštikas – psichologas, atidos (mindfulness) mokytojas, o taip pat knygos apie sąmoningumo ugdymą “Staigmena gyventi” autorius, bei meditacijų programėlės PAUZĖ kūrėjas

Gediminas Mačiulskis
Perkusininkas
Afrikos būgnai
Perkusininkas Gediminas Mačiulskis – “.. mano aistra – afrikietiški būgnai ir žmonių mokymas jais groti. Tai yra geriausia ką gali padaryti gyvenime – duoti patirtį ir žinias žmonėms..”
2011m. jis įkūrė perkusijos studiją “Afrikos būgnai”.
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS