Medijų planavimo pagrindai

TBA

The Atomic Garden ir KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto partnerystę vainikuoja naujas bendras kursas – Medijų planavimo pagrindai.

Kurso metu didžiausias dėmesys yra skiriamas praktiniams reklaminių kampanijų planavimo ir įgyvendinimo aspektams. Jame daugiausiai nagrinėjama masinės (TV, radijas, spauda ir kiti) ir skaitmeninės žiniasklaidos (baneriai, socialiniai tinklai ir video) priemonės. Dalyviai įgyja bazinių žinių ir išmoks pasirinkti tinkamiausią strategiją ir media miksą priklausomai nuo prekės ženklo ir reklamos kampanijos tikslų.

Nota bene! Kursas skirtas – iki 2-3 metų patirtį rinkodaroje/ valdant rinkodaros projektus/ leidžiant reklamos kampanijas turintiems specialistams tiek klientų, tiek agentūrų pusėje. Taip pat tiems, kad iki šiol daugiausiai dirbo su skaitmeninių kampanijų paleidimu, bet nori suprasti ir išmanyti masinės žiniasklaidos kanalus.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk pilną aprašymą!

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  TBA
 • TRUKMĖ
  5 vakarai po 2 - 3 valandas (1 - 2 kartai per savaitę)
 • KAINA
  550€
 • LOKACIJA
  ONLINE
 • Kalba
  Lietuvių
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI PIRKTI IŠ KARTO
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU TURI KLAUSIMŲ ARBA MOKA ĮMONĖ
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Domantas Gailius
CBDO
Inspired UM

Domantas – ypač patyręs komunikacijos strategijų, segmentavimo, skaitmeninės ir konvencinės medijos specialistas.

Nuo pat karjeros pradžios jis domėjosi viskuo ir užaugo iki socialinių mokslų praktiku bei istorijų pasakotoju.

Domanto aistra – sugerti lyderiaujančias rinkodaros idėjas ir derinant jas su vaizduote atrasti komunikacijos strategijas, generuojančias tikrą verslo augimą didiesiems Baltijos šalių prekiniams ženklams.

Miglė Grigaitė
Projektų vadovė
Inspired UM

Projektų vadovė, Lietuvoje didžiausioje media agentūroje „Inspired UM“. Startavusi ir įsibėgėjusi sociologijos mokslų ir tyrimų sferoje ji ne kartą įsitikino, kad bet kuriai efektyviai kampanijai reikia matymo 360 laipsnių kampu. Nusipirkti media inventorių gali visi, bet tik darantys tai pagrįstai ir įsigilinę į kliento poreikius, pažinę ir perpratę vartotoją, atranda apčiuopiamas media naudas ir tikslingai jas išnaudoja. Miglė turi patirties planuojant kampanijas visose Baltijos šalyse. Jos klientų sąraše – IKEA, „Barbora“, „Nestle“, „Ežys“, „Olybet“, „Cgates“ ir kt. Skirtingų sričių klientai Miglės darbo praktikoje turėjo ir kai ką bendro – maksimaliai gero rezultato siekimą.

Jurgis Šimelionis
Skaitmeninių sprendimų projektų vadovas
Reprise

Baigęs rinkodaros magistro studijas Rotterdam School of Management universitete Olandijoje Jurgis grįžo į Lietuvą ir jau 5 metus dirba projektų vadovu skaitmeninės reklamos agentūrose bei specializuojasi performance reklamos srityje. Paskutinius 2 metus Jurgis dirba Reprise ir buvo atsakingas už didžiausių Lietuvoje reklamdavių, tokių kaip Telia Lietuva, IKEA Lietuva, Pigu.lt ir kitų skaitmeninę reklamą ir strategiją.

Darius Rinkūnas
Media projektų vadovas
Inspired UM

Jei egzistuotų media dviratis, Darius legaliai galėtų juo lėkti kampanijų trasomis, nes profesinę patirtį kaupia jau 14 metų. Darius turi beveik 10 metų žinių bagažą, sukauptą dirbant didžiausiose Lietuvos tyrimų bendrovėse, besispecializuojančiose nuo vartotojų elgesio iki media auditorijų. Jau ketverius metus jis dirba „Inspired UM“ su mažmeninės prekybos, DIY, finansų sektoriaus lyderių prekių ženklais. Dariaus sąskaitoje yra daugiau nei 500 sėkmingai įgyvendintų kampanijų, kurios buvo itin skirtingos ir reikalaujančios lankstumo bei personalizuotų įžvalgų. Būtent tai jį ir veda į priekį – darbo dinamika, kaskart besikeičianti iššūkių amplitudė ir galimybė kiekvienam klientui pritaikyti vis naują sėkmės formulę.

Gedas Kučinskas
Strategijų vadovas
BPN Lietuva

Gedas Kučinskas yra ISM rinkodaros doktorantas, BPN Lietuva strategijų vadovas, Ecom-100 reitingo sudarytojas. Jau daugiau nei 10 metų Gedas dirba su didžiausių prekių ženklų media strategijomis Lietuvoje. Ypatingai didelį dėmesį jis skiria media įtakos modeliavimui ir šiuo metu dirba ties “realaus” media atsako sprendimais.

ĮSIGYK
REGISTRUOKIS