Videokūryba

Lapkričio 4 d.

Tai – išplėstinis videokūrybos kursas, kuriame pereisi visus svarbiausius etapus: idėjų generavimo ir scenarijaus rašymo pagrindus, vizualinės komunikacijos (vizualinės traktuotės) ir prodiusavimo pagrindus, kuriuos seks individualūs projektų pristatymų filmavimai ir atvira sukurtų projektų gynimo sesija.

 

Tai gali būti trumpo metro filmas, Youtube vlog’as, reklama, TV laida arba video klipų serija. Žymūs režisieriai, prodiuseriai ir scenaristai dirbs prie Tavo asmeninės idėjos, kurią gali jau atsinešti arba kurso metu išvystyti, padedamas mentorių.

 

Nori sužinoti daugiau? Skaityk pilną aprašymą!

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  Lapkričio 4 d.
 • TRUKMĖ
  14 savaičių
 • KAINA
  EARLY BIRDS - 980€,
  LIKUS MAŽIAU NEI MĖNESIUI IKI KURSO - 1150€
  (+PVM ĮMONĖMS)
 • REGISTRACIJOS MOKESTIS
  200€
 • TVARKARAŠTIS
  2 kartus per savaitę, dieną, nuo 14:00
 • LOKACIJA
  The Atomic Garden Vilnius / OnLINE (hybridinis)
 • Kalba
  lietuvių
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI PIRKTI IŠ KARTO
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU TURI KLAUSIMŲ ARBA NORI MOKĖTI DALIMIS
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Saulius Baradinskas
Režisierius

Saulius 2013m. baigė architektūros studijas VDA. Studijuodamas 2011 m.  įkūrė projektą „Vilnius Temperature“, su kuriuo pradėjo savo pirmąsias audiovizualines dokumentikas su Lietuvos muzikantais Vilniaus gatvėse. Jo kurti audiovizualiniai kūriniai jau surinko virš trisdešimt penkių milijonų peržiūrų „Youtube“.

2017 m. Saulius Baradinskas nufilmavo savo debiutinį trumpo metro filmą “Auksinės Minutės”. Jo pasaulinė premjera įvyko tarptautiniame San Francisko trumpametražių festivalyje, kuriame filmas pelnė specialų Žiuri prizą už naują žvilgsnį į kiną (Vanguard Award).

2018 m. kartu su O. Šurajev pristatytas filmas “Grąžinti Nepriklausomybę” pateko į metų pelningiausių lietuviškų filmų TOP 5. Tais pačiais metais Saulius išrinktas geriausių metų muzikinių klipų režisieriumi ir gavo geriausio metų muzikinio klipo apdovanojimą už „Antikvariniams Kašpirovskio Dantims“ sukurtą klipą „Indai“.

Šiuo metu Saulius režisuoja komercines reklamas televizijai bei interneto platformoms, kuria antrąjį trumpametražį filmą ir vadovauja „SAPIENS MUSIC“ projektui.

Jonas Trukanas
Režisierius

Jonas studijavo „Film Direction at the University for the Creative Arts in Farnham“ Jungtinėje Karalystėje.

Baigęs mokslus, iki šiol kuria trumpametražius filmus, režisuoja reklamas.

Jonas dukart dalyvavo „Berlinale Talent Campus“ (2013 ir 2017 m.) ir daugybėje kitų tarptautinių jaunųjų talentų mokymų programų („TransAtlantic TalentLab“, „InScript“, „European Genre Forum“). Jo trumpametražiai filmai rodyti daugybėje pasaulio šalių, laimėjo ne vieną apdovanojimą.

Dagnė Puodžiūnaitė
Įkūrėja, prodiuserė
Best Regards

Dagnės karjera kino ir reklamos srityje prasidėjo 2012 m. Pastaruoju metu ji dirbo su užsienio platformomis, tokiomis kaip „Netflix“, HBO, BBC. Dagnė kurį laiką gyveno ir dirbo Kanadoje, tačiau niekaip nesugebėjo pamiršti ir lietuviško kino. Taigi, dabar ji grįžo ir net 2020-ieji jos nesustabdė – Dagnė įkūrė savo production house „Best Regards“.

Dagnė yra labai atvira mentorė, visada pasirengusi pasidalinti patirtimi, pastebėti ir palaikyti naujus talentus!

Eglė Vertelytė
Kūrybinė patarėja
In Script

Eglė rašo scenarijus kino ir televizijos projektams, dirba scenarijų rašymo konsultante ir dėsto kino dramaturgiją Lietuvos kino ir muzikos akademijoje.

2012 metais Eglė įgijo scenarijaus rašymo magistro laipsnį Nacionalinėje kino ir televizijos mokykloje Didžiojoje Britanijoje, o Eglės ilgo metro filmai „Ub lama“ (dok.) ir „Stebuklas” (vaid.) parodyti apie 80 pasaulio festivalių.

Saulius Balčiūnas
Videokūrėjas, lektorius

Saulius – „Apple“ sertifikuotas video srities profesionalas (Apple Certified Pro – FCPX). Pradėjęs aktyviai filmuoti dar mokykloje, šiandien jis turi sukaupęs beveik dešimties metų darbo patirtį dokumentikos, reklamų bei korporatyvų renginių aftermovie ir tiesioginių transliacijų filmavimo srityse.

Drąsiai galima jį vadinti „One man band“ ir „Guerilla filmmaking“ žanrų atstovu – kai reikia turimais minimaliais resursais darbus atlikti kokybiškai čia ir dabar.

Saulius yra dirbęs visuose video kūrimo sluoksniuose: nuo idėjos pateikimo klientui, prodiusavimo iki filmavimo dronu, garso režisavimo postprodukcijoje, grafikos animavimo. Jis aktyviai bendradarbiauja ir su įvairiomis video studijomis kaip Wide Wings, StepDraw ir t.t.

ĮSIGYK
REGISTRUOKIS