MOKYKLA

MOKYKLA

APIE MUS

The Atomic Garden — tai kitokio koncepto mokykla. Mūsų mokiniai mokosi dirbdami lyg agentūroje ar jos kliento pusėje. Mes atkuriame aplinką, kurioje dirba reklamos kūrybininkai, skaitmeninės komunikacijos profai, prekės ženklų kūrėjai ar vadovai ir videokūrybininkai. Visai kaip ir tikrame pasaulyje, mes laikomės tų pačių sąvokų ir terminų, tokio pačio spaudimo ir darbo dinamikos bei smarkiai plušame — reklama yra profesija ir  Tu gali jos išmokti! 

Mokykla metus skaičiuoja jau nuo 2014 m. ir per tą laiką į reklamos ir kūrybos pasaulį sėkmingai išleido daugiau nei 500 mokinių!

Reklamos kūrybininkas, skaitmeninės komunikacijos ekspertas, prekės ženklo vadovas ar kūrėjas, video ekspertas, kad ir koks būtų tavo kelias, padedamas profesionalų, tu gali išmokti juo eiti.

Mūsų darbo metodai – aktyvus įsitraukimas, degančios akys ir darbas neskaičiuojant valandų. Tai ir yra vienintelis būdas pasirengti didžiajam gyvenimo šuoliui į reklamos ir kūrybos pasaulį.

Čia išmoksi kurti, klausyti, dirbti kartu ir nebijoti klysti bandant tūkstančius kartų. Taip pat įsitikinsi, kad nesvarbu, kaip sekėsi iki tol: kiekvienas brief’as, kiekviena užduotis, kiekviena pamoka – tai naujas iššūkis ir nauja proga pademonstruoti savo galimybes.

VIETA

The Atomic Garden – ypatinga daugiau kaip 300 kv. m. kūrybinė erdvė pačiame Vilniaus centre.

Mokykloje yra 3 darbui pilnai paruoštos auditorijos, visada mokiniams ir Atominei bendruomenei atvira bendroji erdvė su nedidele reklamos literatūros biblioteka ir, žinoma, erdvi virtuvė bendriems mokinių ir mokytojų susibūrimams.

Komanda

Aivaras Šičkus

Vadovas

aivaras@atomicgarden.lt

Sandra Gerdauskaitė

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt

Kristina Abromavičiūtė

Projektų vadovė

kristina@atomicgarden.lt

Bendradarbiaujame su geriausiomis šalies ir pasaulio agentūromis

Didžioji dalis mūsų mokinių, baigusių Reklamos kūrybos kursą, šiuo metu dirba kūrybinėse reklamos agentūrose. Baigę šį kursą, jaunieji kūrybininkai prisistato visoms didžiosioms Lietuvos reklamos agentūroms su tikslu atrasti geriausią vietą praktikai ar net iškart užsiimti stabilią darbo vietą.

Kitų kursų mokiniai paprastai į The Atomic Garden ateina sukurti savo prekės ženklą ar jo skaitmeninę strategiją, pagilinti savo profesines žinias jau dirbdami agentūroje ar kliento pusėje. Bet kuriuo kitu atveju – nukreipiame siekiančius karjeros galimybių teisinga linkme.

The Atomic Garden

Tarptautinis tinklas

3 logos tags

 

The Atomic Garden – tai kur kas daugiau nei įprastinė mokykla. Tai – tarptautinis tinklas, išsidėstęs Europoje ir Pietų Amerikoje: „The Atomic Garden Vilnius“, „The Atomic Garden Madrid“, „The Atomic Graden Santo Domingo“.

Vilnius Tech

Glaudžiai bendradarbiaujame su Vilnius Tech universitetu ir džiaugiamės, kad jų Kūrybinių industrijų studentams besimokant The Atomic Garden yra ne tik užskaitomi kreditai, bet ir suteikiamos lengvatinės studentų paskolos!