Apie mokyklą

„The Atomic Garden“ – tai kitokios koncepcijos mokykla, Vilniuje veikianti nuo 2014-ųjų. Mokiniai čia mokosi dirbdami lyg agentūroje ar jos kliento pusėje. Mes sukuriame aplinką, kurioje dirba reklamos kūrybininkai, skaitmeninės komunikacijos profai, prekių ženklų kūrėjai ar vadovai, creative performeriai ir video turinio žinovai. Visai kaip tikrame pasaulyje, mes vartojame tas pačias sąvokas ir laikomės tų pačių terminų, tokio paties spaudimo bei darbo dinamikos ir smarkiai plušame.

Mūsų metodai – aktyvus įsitraukimas, degančios akys ir darbas neskaičiuojant valandų. Tai ir yra vienintelis būdas pasirengti didžiajam gyvenimo šuoliui į reklamos ir kūrybos pasaulį. Čia išmoksi kurti, klausyti, dirbti kartu ir nebijoti klysti bandydamas tūkstančius kartų. Taip pat įsitikinsi, kad nesvarbu, kaip sekėsi iki tol: kiekvienas briefas, kiekviena užduotis, kiekviena pamoka – tai naujas iššūkis ir nauja proga pademonstruoti savo galimybes.

Vieta

„The Atomic Garden“ – ypatinga daugiau kaip 300 kv. m kūrybos erdvė pačiame Vilniaus centre. Mokykloje yra trys darbui visiškai paruoštos auditorijos, visada mokiniams ir Atominei bendruomenei atvira bendroji erdvė su nedidele reklamos literatūros biblioteka ir, žinoma, erdvi virtuvė bendriems mokinių ir mokytojų susibūrimams.

Kursai

Reklamos kūrybininkas, skaitmeninės komunikacijos žinovas, prekės ženklo vadovas ar kūrėjas, creative performeriai, video turinio ekspertas. Kad ir koks būtų tavo kelias, padedamas profesionalų, tu gali išmokti juo eiti. Belieka pasirinkti labiausiai tinkantį kursą!

Prekės ženklo vadovas

2022-09-22

Mokykis iš svetimų klaidų ir sužinok, kaip valdyti prekės ženklą, kad jis kalbėtų už save.

SOLD OUT

Creative Performance

2022-10-04

Užpildyk trūkstamas žinias reklamos kūrybos ir analitikos procesuose, išmok susikalbėti tiek su kūrybos, tiek su skaičių komandomis ir tapk plataus profilio darbuotoju.

Reklamos kūryba

2022-10-10

Išmok kelti teisingus klausimus, priimti drąsius sprendimus ir kurti reklamą, pavergiančią apdovanojimų komisijas ir vartotojų širdis.

Susipažink su mokytojais

Visi mokytojai yra reklamos profesionalai, ilgus metus dirbantys geriausiose Lietuvos ar užsienio reklamos agentūrose ar net joms vadovaujantys. Čia savo žinias tau perteiks kūrybos vadovai, copywriteriai, meno vadovai, vyresnieji kūrybininkai, strategijos vadovai. Jie pasistengs, kad pasijustum, tarsi dirbtum kartu su jais vienoje agentūroje.

Antonio Bechtle

Reklamos kūryba

„BM Boutique“ | Partneris, kūrybos vadovas

Reklamos kūrybos kurso vadovas Antonio pirmuosius žingsnius reklamos srityje žengė dirbdamas tekstų kūrėju agentūroje „Leo Burnett Lima“, po to tęsė karjerą JWT padalinyje Peru.

Arnas Levickas

Creative Performance

„Vinted“ | Produkto vadovas

Arnas yra vieno sėkmingiausių šalies startuolių „Vinted“ produkto vadovas, kurio arkliukai – monetizacija, strategija ir augimas.

Arnas Aukštikalnis

Reklamos kūryba | Creative Performance

„Sons & Daughters“ | Kūrybos vadovas

Karjerą reklamos srityje Arnas pradėjo 2009-aisiais „Kanų liūtuose“. Nors tada festivalyje lankėsi kaip žurnalistas, visai netrukus Arnas nusprendė pasinerti į reklamos pasaulį. Jis pradėjo kaip...

Artūras Olšauskas

Creative Performance

„Media House“ | Verslo plėtros vadovas

Artūras turi ilgametę patirtį rinkodaroje kuriant ir įgyvendinant prekių ženklų strategijas offline ir online.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.