John Grant

Autorius, strategas

Naujausia Johno knyga „Žalesnė rinkodara“ pasirodė 2020-ais ir buvo įtraukta į „Business Book“ šortlistą. Ankstesnė knyga „BETTER“ (2018) aptarė gerovės revoliuciją ir visuomenei draugišką verslą. Johnas taip pat yra knygų „Made With“ (2013), „Co-opportunity“ (2010), apdovanojimus pelniusios „Žaliosios rinkodaros manifesto“ (2007) ir trijų kitų knygų autorius. Pirmąją jo knygą „Naujasis rinkodaros manifestas“ „Books Online“ įtraukė į 10 geriausių 1999-ais išleistų verslo knygų sąrašą.

Johnas pradėjo savo komunikacijos stratego karjerą JWT, o vėliau dirbo BMP-DDB, kur laimėjo IPA Grand Prix. Po to tapo vertybėmis paremtos butikinės agentūros „St Luke’s“ Londone įkūrėju ir strategijos vadovu. Jis taip pat konsultavo klientus prekės ženklų, rinkodaros, vartotojų elgseno, strategijos ir inovacijų klausimais. Johno klientų sąraše – AQUIS, BBC, Cafe Direct, Carlsberg, Cisco, Co-operative Bank, Daylesford, Ecotricity, Ernst & Young, Freshfields, The Guardian, Heidrick & Struggles, HSBC, IBM, IKEA, ING, Innocent, LEGO , Lloyd’s of London, Microsoft, Ministry of Sound, Nando’s, Natura Cosmetics, O2, Orange, Pictet, Philips, Royal Mail, Samsung, Sony, Tech Nation, Unilever, Vaisala, Wärtsilä ir Didžiosios Britanijos bei Švedijos vyriausybės.

John moko šiuose kursuose:

Kaip sukurti gerą brand’ą

2024-03-04

Nuo idėjos gimimo iki aukščiausius etikos, tvarumo ir naudingumo standartus atitinkančio prekių ženklo išauginimo – tokį kelią turėsi nueiti šiame kurse.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.