Marcos Almirante

Kūrybiškumo lyderis ir socialinis verslininkas

Marcosas tvirtai tiki, kad idėjos gali kurti teigiamus pokyčius. Prekės ženklo, reklamos, pramogų ar teksto idėja yra gera tik tada, kai ji sukuria kažką gero pasauliui.

Kūrybiškumo lyderis, turintis daugiau nei 15 metų patirtį, Marcosas vadovavo daugiadisciplininėms komandoms JK, JAV ir Brazilijoje ir dirbo su įvairiausiais prekių ženklais – nuo automobilių iki sporto, nuo labdaros iki didelių technologijų, nuo alaus iki vandens. Jo darbai buvo įvertinti garsiausiais pasaulyje apdovanojimais, tokiais kaip Cannes Lions, D&AD ir One Show.

Marcosas taip pat yra „Storm Education“ įkūrėjas. Tai socialinė edtech programa, nemokamai teikianti pagrindines anglų kalbos pagrindus per WhatsApp žmonėms iš mažas pajamas gaunančių bendruomenių Brazilijoje.

Turėdamas dvigubą pilietybę – Brazilijos ir Didžiosios Britanijos – Marcosas gyveno ir dirbo Rio de Žaneire, San Paule, Čikagoje, San Franciske ir Londone.

Marcos moko šiuose kursuose:

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.