Marcos Almirante

„AMVBBDO London“ | Kūrybos vadovas

Marcos yra Londone įsikūrusios agentūros AMVBBDO, kuri 2021 m. buvo pripažinta kaip kūrybiškiausia agentūra pasaulyje, kūrybos vadovas. Jis taip pat yra įmonės „Diversity Committee“ vienas partnerių.

Marcos įkūrė „What’s Up“ – socialinę EdTech iniciatyvą, skirtą nepasiturinčioms Brazilijos bendruomenėms išmokti anglų kalbos pagrindus, naudojant „WhatsApp“. Nuo 2020-ųjų ši platforma jau turi net 2 000 mokinių.

Jis yra ne tik kūrybininkas, bet ir rašytojas bei TV šou „Incredible Proposals“ („Fox Life Brasil“) vedėjas. Marcos gyveno ir dirbo Rio de Žaneire, San Paule, Čikagoje, San Fransiske, Londone. Jis dirbo su įvairiais tarptautiniu mastu apdovanotais kūrybininkais, strategais ir prodiuseriais, jiems vadovavo. O jo darbai pripažinti „Kanų liūtų“, D&AD, „Webbys“, Effies“ ir „One Show“ apdovanojimuose.

Marcos moko šiuose kursuose:

Kaip sukurti gerą brand’ą

2023-03-06

Nuo idėjos gimimo iki aukščiausius etikos, tvarumo ir naudingumo standartus atitinkančio prekių ženklo išauginimo – tokį kelią turėsi nueiti šiame kurse.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.