Atominiai

Atominiai – mūsų geriausia vizitinė kortelė, o jų atsiliepimai yra geriausias būdas sužinoti, ko tikėtis iš pasirinkto kurso.

Ugnė Masilionytė

Lietuvos inovacijų centras

Kursas per du mėnesius padėjo permąstyti ir visiškai kitomis akimis pažvelgti į prekės ženklą, su kuriuo dirbu jau ne vienerius metus. Per 8 savaites kartu su didele įvairove profesionalų išnagrinėjome skirtingus skaitmeninės komunikacijos strategijos kūrimo žingsnius, pradedant nuo žinutės formavimo ir produkto ar paslaugos pozicionavimo rinkoje ir baigiant labai praktiškais turinio kūrimo bandymais bei pačios strategijos pitchinimu. Vienas labiausiai įstrigusių ir man asmeniškai daugiausiai drąsos kurti suteikusių šio kurso bruožų – didžiulis kiekis sėkmingų pavyzdžių, atkeliavusių tiek iš vietinės, tiek ir iš tarptautinės digital rinkų. Analizuojant realias praktikas pavyko geriau įsisavinti teorinę medžiagą, taip pat ir pačiai įsikvėpti kurti originalius turinio vienetus.

Tadas Grabys

Klaipėdos koncertų salė

Šis kursas – puikus žinių ir galimybių duetas. Baigęs programą ir kurdamas skaitmeninės komunikacijos projektus nuolat jaučiu į nugarą kvėpuojančius savo mokytojus, kurie suteikia pasitikėjimo. Suvokimas, kad tau žinias suteikė geriausi, motyvuoja būti drąsesniu ir kūrybišku priimant sprendimus. Ne mažiau svarbu bendruomeniškumas ir naujų bičiulių ratas, kuris išliko net ir baigus mokslus. Esu dėkingas The Atomic Garden ne tik už žinias, bet ir už naujus draugus! Tai buvo vienareikšmiškai geriausias mano pasirinkimas gilinti profesines žinias.

Paulina Grigaitė

Kasdienybės Bakehouse

Kursas buvo labai faina vieta pasitikrinti viską, ką žinai apie prekės ženklo kūrimą ir vystymą (ar bent galvojai, kad žinai). Atėjusi su savo idėjomis gavau gerą terpę bandyti naujas teorijas praktikoje, greitai gavau feedbacką ir galimybę aiškiai susidėlioti veiksmų planą net ir kursui pasibaigus. Auginti prekės ženklą sunku, bet programa jungia daug sąlyčio taškų ir padeda suprasti, kodėl ir kaip veikia reklama, komunikacija, verslo struktūros, kaip suvaldyti chaosą ir pasiekti tikslų. Kursas padėjo suprasti, kaip tvariai ir prasmingai auginti prekės ženklą. O ir žmonės mokytis ateina fantastiški, kiek daug įkvėpimo!

Augustė Marija Gittins

VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS

Tai nėra mokymai, kuriuose reikia „atsėdėti“, kad gautum tai patvirtinantį popierėlį. Išmoksi tiek, kiek pats įdėsi darbo – už tave čia niekas nieko nepadarys. Gera pažinti įvairių sričių profesionalus, gauti tiesioginius atsakymus į klausimus ir puikias įžvalgas. 

Man skaitmeninės komunikacijos kursas buvo puikus žinių užtvirtinimas ir tobulas pabėgimas nuo dviejų mažų vaikų kompanijos. Manau, kad kai per aštuonias savaites kiekvienas The Atomic Garden sutiktas žmogus yra malonus, draugiškas ir pasiruošęs pagelbėti, įspūdis paprasčiausiai negali būti prastas. Ačiū!

Edgaras Stefanovičius

ZEDGE

Prisiskaičiau tų hubspotų tutorialų, Google garažų kursų ir visa tai man pabodo. Turbūt dėl to, kad ieškojau ne tik žinių, bet ir įkvėpimo. Ir nuo pat pirmos pamokos mokykloje iškart pajutau tą užsidegimą. Nuo reklamos istorijos iki įžvalgų. Nuo tekstų rašymo iki tyrimų. Ir visa tai tu sužinai iš tos srities profų. Vienintelis disclaimeris – viskas priklauso nuo tavęs. Kiek įdėsi darbo, tiek ir gausi. O greičiausiai gausi labai daug.

Meda Piečytė

R. Baciuška Motorsport

Žinių, pažinčių – niekad negana. Prisijungti prie Prekės ženklo vadovo kurso sugalvojau tuomet, kai kasdienybėje labiausiai trūko komandinio darbo, įkvėpimo, norėjosi žinoti, kad galiu su kažkuo pasitarti paprastuose procesuose. Būtent tai ir gavau iš mokykloje suburto nuostabių kolegų, skirtingomis patirtimis besidalinusių mokytojų kolektyvo. Svarbu paminėti, kad keturis mėnesius trunkančią kelionę lengviau įveikti tiems, kurie konkrečiai žino, ko nori – turi arba kuria savo brandą, tobulina prekės ženklo, su kuriuo dirba, vystymo strategiją arba bent jau ieško kūrybinio impulso tam tikroje temoje. Aš atėjau atviromis akimis bei širdimi, todėl galų gale esu patenkinta asmeniniu emociniu bei profesiniu patobulėjimu. Prisisekite saugos diržus ir kilkite į be galo įtraukiančią patirtį, bet nepamirškit, kad savarankiškuose suaugusių pasirinkimuose lengva nebūna.

Rita Karavaitienė

CV-Online

Pasakysiu trumpai – kursas man labai patiko. Patiko tuo, kad kurso mokytojai – praktikai, strategai iš įvairių ir skirtingų įmonių, komunikacijos ir kūrybos agentūrų. Mokytojų patirtis, praktiniai patarimai, diskusijos, klausimų-atsakymų maratonai – kurso vinis ir pagrindinis svoris. Todėl, jei ieškote know-how, įkvėpimo, naujo ir kitokio požiūrio, restarto – šis kursas kaip tik jums. O kad iš kurso gautųsi maksimali nauda – atsakingai rašykite baigiamąjį darbą.  Verta pastangų!

Agnė Vei

Dizainerė

Skaitmeninės komunikacijos kursas sujudino mano pasaulį iš esmės. Nusprendžiau nekeisti to, ko negaliu pakeisti, tad pirmas dalykas kurį padariau po kurso – išėjau iš samdomo darbo. Pailsėjau. Išsimiegojau. Persikrausčiau į naujus namus. Grįžau prie savo esmės – dizaino. Savo internetinį puslapį taip pat perkėliau į naują platformą. Dabar mėgaujuosi vasara, kuriu, toliau tęsiu savo blogą ir esu atvira naujiems pasiūlymams bei kolaboracijoms. Mintimis grįždama į mokyklą, jaučiuosi dėkinga atominiams mokytojams, įdomiems žmonėms, kuriuos sutikau (Sandra – fainuolė!). Long live Atomic Garden!

Delija Nesteckytė

Tai 2 mėnesių kelionė, kurios metu sutikau daug įdomių asmenybių. Mokykloje turėjau galimybę mokytis iš geriausių, įgauti jų patirtį, išbandyti kažką naujo. Būtent už tai esu dėkinga visiems skaitmeninės komunikacijos mokytojams, o ypatingai – Tomui Nemurai. Ačiū, Tomai, už pasidalintą patirtį, skirtą laiką bei paskatinimus, šiltą priėmimą ir šią kelionę. Noriu visiems palinkėti sėkmės ir drąsos siekiant savo tikslų ir svajonių!

Armandas Vaičikauskas

Vinted

Nuo mokyklos laikų svajoju įkurti bendriją, kuri turėtų teigiamą įtaką mane supančiam pasauliui. Dirbdamas programuotoju produktinėje komandoje pamačiau, kad produktistai yra bendrijos dalis, kuri valdo įtakos svirčius, dėl to atsirado noras šią poziciją išmėginti ir pačiam. Buvau maloniai nustebintas, kad galimybių žvalgytis toli nereikės, kadangi Atomic Garden kaip tik kvietė į pirmąją klasę žmones, norinčius tapti produktų vadovais. Iš kurso tikėjausi šių dalykų: produktisto rolės demistifikacijos, aršių diskusijų su mokytojais ir mentorystės, kurioje dominuotų grįžtamasis ryšys. Lūkesčiai patenkinti. Žinau, kuo skiriasi Project nuo Product Manager, mokytojus supriešinti pavyko, o sulaukto kiekio grįžtamojo ryšio iš mentorių ir mokytojų net nežinau, kur dėti. Kaip žmogui, turinčiam gana aukštą kokybės standartą, buvau patenkintas mokytojų kompetencija ir jų amato išmanymo lygiu. Svarbiausia tai, kad jie nestokojo empatijos, kuri ypatingai svarbi naujų žinių ir įgūdžių mokymuose. Kurso metu perėjome per produkto ciklą, išsinešdami 3 praktinius darbus, kuriuos galima įsidėti sau į portfolio. Mokytojai su mumis nuolatos dalindavosi skirtingomis karjerų istorijomis. Tai buvo labai naudinga formuojant įvairiapusišką perspektyvą darbo produktinėse kompanijose.

Vilius Visockas

CityNow

Kurso metu gavome plataus spektro produkto vadovo rolės apžvalgą iš įvairių patirčių. Ypač jautėsi kurso vadovų entuziazmas dalintis tiek savo patirtimi, tiek papasakoti apie savo produktą ir jo sprendžiamą problemą. Labiausiai patiko mokytojai, kurie pasidalino savo asmeninėmis, labai konkrečiomis patirtimis ir produktų (nesėkmių) istorijomis. Visa pateikta teorinė medžiaga gerai apibendrinta ir sudėliota į skaidres, kurios bus panaudotos ir atverstos, kai norėsiu įsigilinti į vieną ar kitą temą praktikoje pasitaikius panašiai situacijai. Bendrai kursas susidėliojo į gerą rinkinį, kuriame pamokos išplaukė viena iš kitos. Apibendrinant vertinčiau, kad jis tinkamas tiek visiškai pradedantiems produkto kelią, tiek puikus žinių atnaujinimo šaltinis jau turintiems patirties. Pagrindinė mintis, kurią išsinešiau po kurso, kad produkto vadovo rolės tikslas yra identifikuoti svarbiausias sprendžiamas problemas savo auditorijai ir sudėlioti laiminčią strategiją.

Tadas Burneika

Vinted

Prekės ženklo vadovo kursas yra naudingas kiekvienam. Jeigu pradėjai ar planuoji pradėti savo verslą, žinios suteiks galimybę sėkmei. Jei žengi pirmuosius žingsnius marketingo srityje, gausi daug praktinių žinių, kurias galėsi pritaikyti darbe. Jei, kaip aš, jau dirbi marketingo srityje, tačiau trūksta teorijos – rinkodaros pagrindai su praktiniais pavydžiais leis lengviau suprasti, ką ir kodėl darai. Jeigu laikai save patyrusiu marketingo guru – niekada nevėlu mokytis bei prisiminti esminius jo principus.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.