Atominiai

Atominiai – mūsų geriausia vizitinė kortelė, o jų atsiliepimai yra geriausias būdas sužinoti, ko tikėtis iš pasirinkto kurso.

Greta Rėkštytė

Pencil & Lion

Šis kursas man buvo kaip šventinis persivalgymas. Kuo daugiau kraunama ant stalo, tuo daugiau kemši. Bloga, bet vis tiek kemši, nes kažkur savyje pabudinai mazochistinį, tobulėjimo ištroškusį demoną. Į Atomic Garden užsirašiau vos nusprendus grįžti į Lietuvą po kelių metų darbo užsienyje, tikėdamasi įgauti pasitikėjimo savimi naujame etape. Bet kursas išstūmė iš komforto zonos dar labiau nei tikėjausi. Buvo dienų, kai dvejojau savo gebėjimais ir net profesine kryptimi. Buvo savaičių, kai atrodė, kad neįmanoma žongliruoti tarp tiek daug prekės ženklo kūrimo dedamųjų ir viską suspėti laiku. Buvo keturi mėnesiai, kai net naktimis galvoje sukosi temos, kuriomis negalvojau, kad kažkada domėsiuos: pavyzdžiui, jūros žolių bioįvairove. Bet palengvėjimas atėjo. Kažkur ties paskutine prezentacija, kai intensyvaus darbo rezultatai nugulė į išbaigtą projektą, kurį galėtum talpinti į Kickstarterį. O praėjus porai mėnesių po kurso pastebi, kaip pradedi sakyti draugams „tai būtų geras brando pavadinimas”, staiga tave rekomenduoja rašyti tekstus anglų kalba (nors šiaip tai tu vizualo žmogus), o pusiau juokais pasiūlius prisidėti prie tvarios pakuotės kūrimo, imi ir darai. Ir supranti, kad visgi žinai ir gebi dabar daug daugiau, nei atrodė kurso pradžioje, ir viskas šiek tiek mažiau baisu.

Gabija Mirinavičė

Delfi

Prekės ženklo vadovo kursas supažindino su įvairių lietuviškų brandų vystymo patirtimis ir principais. Kiekvienas kurso mokytojas suteikė žinių, kurios leido išsikelti naujus tikslus ir atnešė daugiau pasitikėjimo savimi dirbant rinkodaros srityje. Rekomenduoju ne tik tiems, kuriems prekės ženklo kūrimas yra nauja pradžia, bet ir patyrusiems specialistams. Juk ši sritis tokia dinamiška ir nuolat kintanti, o išgirsti kaip procesai vyksta pas kitus yra labai naudinga bei įdomu. Tikiu, kad mano mokslai Atomic Gardene nesibaigė ir apsilankysiu kituose kursuose!

Vilmantas Andrukonis

NordVPN

Tai buvo be galo įdomi patirtis. Atmosfera, mokytojai, jų kompetencija bei pasidalintos istorijos įkvepė naujoms idėjoms. Kiekvienas susitikimas papildydavo tiek marketingo, tiek kasdieninio gyvenimo žinių bagažą. Kurso draugai – skirtingų sričių specialistai, tad buvo labai įdomu mokytis ir iš jų patirčių bei įžvalgų.

Gabrielė Ugnė Petrauskaitė

Critical

Prekės ženklo kūrimo kursas – tai kompleksiškas nuoseklus procesas, kuriame ne iš vadovėlio gautas teorines žinias iškart taikai praktikoje. Prefesionalūs ir įkvėpiantys dėstytojai dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimi per nuolat vykusią gyvą diskusiją. Viso kurso kelionę prilyginčiau ekspedicijai, kuri intensyvumu peržengia tavo komforto ribas, yra šiek tiek nepatogi, būna pasiklysti, o oro sąlygos ne visada palankios. Tačiau nepametant tikslo ir einant kartu su patyrusiais vedliais, nejučiom pasieki savo viršukalnę, atperkančią viską.

Viktorija Savickė

Fasma

„Atomic Garden”– tai geriausia, kas man nutiko pastaruoju metu. Jaučiau, kad bus gerai, bet kad taip gerai – net neįsivaizdavau. Į kiekvieną pamoką ėjau kaip į kelionę vis su kitu vedliu ir kiekvienoje kelionėje ieškojau, ką ir kaip pritaikyti savam prekės ženklui. Begalinis mokytojų profesionalumas, paprastumas, nuoširdumas leido pasiekti kurso pradžioje išsikeltus tikslus. Aš tikrai žinau, kad tai ne paskutiniai mokymai šioje mokykloje. Tai užkrečiama.”

Mintarė Palevičiūtė

Digital After-Life

Nors skaitmeninės komunikacijos srityje dirbu ne vienerius metus, tikiu, kad tobulėjimui čia ribų tikrai nėra! O kaip dar kitaip sustiprėti, jei ne su savo srities ekspertų žiniomis ir įžvalgomis į tavo projektą, prie kurio dirbi viso kurso metu. Kadangi atėjau su idėja dirbti ties startuoliu, pasitemti tikrai buvo kur. Bet spaudžiant intensyviam grafikui ir atsiskaitymų dedlainui – galva nenustojo gaminti kūrybiškų minčių, norinčių dar ir dar patobulinti savo projektą galutinai pamirštant procrastinatinimo prabangą! Sustiprinau savo žinias ties socialinių tinklų komunikacijos strategijomis, kūrybos koncepcijos kūrimu, naujienlaiškių menu, logiškos puslapio struktūros dėliojimu ir daugeliu kitų dalykų. Galiu drąsiai pasakyti, kad visa to nebeįmanoma išmušti man iš galvos.

Gabrielė Palepšaitė

Surfshark

Prieš prisijungdama prie „The Atomic Garden“, buvau pasiilgusi mokytis.  Niekas neįkvepia labiau nei tikros patirtys ir istorijos, kuriomis dalijosi mokytojai. Labai vertinu jų pastangas priminti marketingo pagrindus ir svarbiausius modelius bei suteikti galimybę patiems juos pasibandyti. Turėjome galimybę iš arčiau pažvelgti į rinkodaros kanalus bei skirtingų prekinių ženklų strategijas ir mokymų metu su mokytojų pagalba atrasti tinkamiausias strategijas savo prekiniam ženklui. Taip pat „The Atomic Garden“ buvo smagu sutikti bendraminčius ir užmegzti naujas draugystes. Puikus kursas, kuris padės susidėlioti mintis, skirti laiko pasigilinti ir atrasti tai, kas veikia geriausiai.

Jurgita Koženiauskaitė

Nord Security

Pradėdama šį kursą jau žinojau, kad jame nepaatostogausiu, reikės skirti laiko, išbandyti save skirtingose srityse. Bet šis kursas vis vien peržengė mano žinojimo ribas. Visgi, iššūkis buvo daug didesnis nei tikėjausi. Visas kursas buvo kaip linksmieji kalneliai su staigiais kūrybiniais pakilimais ir nusileidimais, bet visi kurso mokytojai labai palaikė ir savo profesionaliais patarimais padėjo nesustoti. Kurso vadovė Clare visada rasdavo laiko pakonsultuoti kokiu strateginiu klausimu, kartu dalyvauti produkto pavadinimo brainstorme, copių peržiūrėjimui ir pataisymams prieš pristatymus. Būdama animatore, savo akiratį apie brandus praplėčiau gan plačiai ir vien dėl to buvo verta.

Joris Skudra

Nors videokūryboje nesu žalias, kurso metu gavau tikrai labai vertingos informacijos. Labai daug hands-on tipo darbo, tad einantiems – pasiryžkite rašyti, įsirašinėti, pičinti, eiti miegoti ir atsikelti su galvoje besirišančiais naratyvais ir naujais klausimais mokytojams. Surinkta puiki jų komanda. Visi savo kailiu yra patyrę augimo skausmus, ir labai mielai jais dalinasi. Trijų aktų sistemos, mid-pointai, herojaus kelionė tampa tokiu savaime suprantamu reikalu, kad paskui ir filmai taip pat nebesižiūri. Geriausia kurso dalimi man buvo aplink turėti žmonių, kurių galima nuoširdžiai paklausti ir gauti iš jų nuoširdų atsakymą. Sukurta saugi aplinka tokiems reikalams. Rekomenduoju!

Aivaras Vilutis

Dar ir dabar telefone turiu dešimtis, gal net kelis šimtus video, kuriuose pasijungęs priekinę kamerą pičinu savo idėjas. Dalies smegenų ląstelių mirtis buvo užfiksuota, nemeluosiu, su šita užduotimi. Tos idėjos buvo suprastos, tada nesuprastos, tada aš buvau suprastas, tada vėl nesuprastas, bet galų gale vieni kitus supratom. Žodžiu, nors pamokos vykdavo tik kelias dienas per savaitę, galvoje visuomet buvo kūrybinis chaosas. Sauliaus tikėjimas kiekvienu asmeniškai ir nuolatiniai padrąsinimai buvo vienas nuostabiausių dalykų, kuris kažkaip magiškai jaučiasi ir po kursų baigimo! Kūryboje palaikymo kartais trūksta, o čia jis visuomet tvyrojo ore. Negaliu nepaminėt kolegų. Kartu ir verkėm, ir juokėmės, o praėjus metams vis dar vieni kitais tikim ir drąsinam. Ir labiusiai šiame procese įsiminė tas neapibrėžiamas lūžis, kuris kažkaip apvertė smegenis. Paliksiu intrigą ir linkiu to lūžio kiekvienam!

Ieva Juodelytė

„The Atomic Garden“ su savo mokytojų komanda buvo startas, sustatęs į vietas supratimą, kad įmanoma siekti savo autentiškumo. Kurso vadovas Saulius yra tai, ko reikia pirmam žingsniui: milžiniško debesies palaikymo, jautrumo, įsiklausymo, tikėjimo, atpažinimo, apkabinimo ir tik po to profesinių žinių, kurių per kelis mėnesius gauni su kaupu.
 
Man tai buvo pirmas žingsnis režisūrinės svajonės link. Tai yra ta vieta, kurioje būsi priimtas toks, koks esi. Skleistis.

Viktorija Mačkinytė-Kordiukova

„The Atomic Garden Vilnius“ pradėjau mokytis vos grįžusi į Lietuvą po kelerių metų, praleistų užsienyje. Tiesą sakant, tuo metu net nenumaniau, ką noriu čia veikti ir kokioje srityje noriu dirbti. Iki tol dirbus mados ir žurnalistikos srityse, reklamos pasaulis atrodė man tinkamiausias, tad nusprendžiau pabandyti. Matyt mano tikslas buvo įgyti žinių ir įgūdžių paketą, reikalingą dirbant reklamos agentūroje. Vis dėlto, nors vėliau supratau, kad man artimiausia kiek kitokia veikla, čia įgytos žinios ir įgūdžiai vis dar gyvybiškai svarbūs kasdienėje mano veikloje.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.