Atominiai

Atominiai – mūsų geriausia vizitinė kortelė, o jų atsiliepimai yra geriausias būdas sužinoti, ko tikėtis iš pasirinkto kurso.

Edgaras Stefanovičius

Kilo Health

Prisiskaičiau tų hubspotų tutorialų, Google garažų kursų ir visa tai man pabodo. Turbūt dėl to, kad ieškojau ne tik žinių, bet ir įkvėpimo. Ir nuo pat pirmos pamokos mokykloje iškart pajutau tą užsidegimą. Nuo reklamos istorijos iki įžvalgų. Nuo tekstų rašymo iki tyrimų. Ir visa tai tu sužinai iš tos srities profų. Vienintelis disclaimeris – viskas priklauso nuo tavęs. Kiek įdėsi darbo, tiek ir gausi. O greičiausiai gausi labai daug.

Meda Piečytė

R. Baciuška Motorsport

Žinių, pažinčių – niekad negana. Prisijungti prie Prekės ženklo vadovo kurso sugalvojau tuomet, kai kasdienybėje labiausiai trūko komandinio darbo, įkvėpimo, norėjosi žinoti, kad galiu su kažkuo pasitarti paprastuose procesuose. Būtent tai ir gavau iš mokykloje suburto nuostabių kolegų, skirtingomis patirtimis besidalinusių mokytojų kolektyvo. Svarbu paminėti, kad keturis mėnesius trunkančią kelionę lengviau įveikti tiems, kurie konkrečiai žino, ko nori – turi arba kuria savo brandą, tobulina prekės ženklo, su kuriuo dirba, vystymo strategiją arba bent jau ieško kūrybinio impulso tam tikroje temoje. Aš atėjau atviromis akimis bei širdimi, todėl galų gale esu patenkinta asmeniniu emociniu bei profesiniu patobulėjimu. Prisisekite saugos diržus ir kilkite į be galo įtraukiančią patirtį, bet nepamirškit, kad savarankiškuose suaugusių pasirinkimuose lengva nebūna.

Rita Karavaitienė

CV-Online

Pasakysiu trumpai – kursas man labai patiko. Patiko tuo, kad kurso mokytojai – praktikai, strategai iš įvairių ir skirtingų įmonių, komunikacijos ir kūrybos agentūrų. Mokytojų patirtis, praktiniai patarimai, diskusijos, klausimų-atsakymų maratonai – kurso vinis ir pagrindinis svoris. Todėl, jei ieškote know-how, įkvėpimo, naujo ir kitokio požiūrio, restarto – šis kursas kaip tik jums. O kad iš kurso gautųsi maksimali nauda – atsakingai rašykite baigiamąjį darbą.  Verta pastangų!

Agnė Vei

Skaitmeninės komunikacijos kursas sujudino mano pasaulį iš esmės. Nusprendžiau nekeisti to, ko negaliu pakeisti, tad pirmas dalykas kurį padariau po kurso – išėjau iš samdomo darbo. Pailsėjau. Išsimiegojau. Persikrausčiau į naujus namus. Grįžau prie savo esmės – dizaino. Savo internetinį puslapį taip pat perkėliau į naują platformą. Dabar mėgaujuosi vasara, kuriu, toliau tęsiu savo blogą ir esu atvira naujiems pasiūlymams bei kolaboracijoms. Mintimis grįždama į mokyklą, jaučiuosi dėkinga atominiams mokytojams, įdomiems žmonėms, kuriuos sutikau (Sandra – fainuolė!). Long live Atomic Garden!

Delija Nesteckytė

Domino Teatras

Tai 2 mėnesių kelionė, kurios metu sutikau daug įdomių asmenybių. Mokykloje turėjau galimybę mokytis iš geriausių, įgauti jų patirtį, išbandyti kažką naujo. Būtent už tai esu dėkinga visiems skaitmeninės komunikacijos mokytojams, o ypatingai – Tomui Nemurai. Ačiū, Tomai, už pasidalintą patirtį, skirtą laiką bei paskatinimus, šiltą priėmimą ir šią kelionę. Noriu visiems palinkėti sėkmės ir drąsos siekiant savo tikslų ir svajonių!

Armandas Vaičikauskas

Vinted

Nuo mokyklos laikų svajoju įkurti bendriją, kuri turėtų teigiamą įtaką mane supančiam pasauliui. Dirbdamas programuotoju produktinėje komandoje pamačiau, kad produktistai yra bendrijos dalis, kuri valdo įtakos svirčius, dėl to atsirado noras šią poziciją išmėginti ir pačiam. Buvau maloniai nustebintas, kad galimybių žvalgytis toli nereikės, kadangi Atomic Garden kaip tik kvietė į pirmąją klasę žmones, norinčius tapti produktų vadovais. Iš kurso tikėjausi šių dalykų: produktisto rolės demistifikacijos, aršių diskusijų su mokytojais ir mentorystės, kurioje dominuotų grįžtamasis ryšys. Lūkesčiai patenkinti. Žinau, kuo skiriasi Project nuo Product Manager, mokytojus supriešinti pavyko, o sulaukto kiekio grįžtamojo ryšio iš mentorių ir mokytojų net nežinau, kur dėti. Kaip žmogui, turinčiam gana aukštą kokybės standartą, buvau patenkintas mokytojų kompetencija ir jų amato išmanymo lygiu. Svarbiausia tai, kad jie nestokojo empatijos, kuri ypatingai svarbi naujų žinių ir įgūdžių mokymuose. Kurso metu perėjome per produkto ciklą, išsinešdami 3 praktinius darbus, kuriuos galima įsidėti sau į portfolio. Mokytojai su mumis nuolatos dalindavosi skirtingomis karjerų istorijomis. Tai buvo labai naudinga formuojant įvairiapusišką perspektyvą darbo produktinėse kompanijose.

Vilius Visockas

CityNow

Kurso metu gavome plataus spektro produkto vadovo rolės apžvalgą iš įvairių patirčių. Ypač jautėsi kurso vadovų entuziazmas dalintis tiek savo patirtimi, tiek papasakoti apie savo produktą ir jo sprendžiamą problemą. Labiausiai patiko mokytojai, kurie pasidalino savo asmeninėmis, labai konkrečiomis patirtimis ir produktų (nesėkmių) istorijomis. Visa pateikta teorinė medžiaga gerai apibendrinta ir sudėliota į skaidres, kurios bus panaudotos ir atverstos, kai norėsiu įsigilinti į vieną ar kitą temą praktikoje pasitaikius panašiai situacijai. Bendrai kursas susidėliojo į gerą rinkinį, kuriame pamokos išplaukė viena iš kitos. Apibendrinant vertinčiau, kad jis tinkamas tiek visiškai pradedantiems produkto kelią, tiek puikus žinių atnaujinimo šaltinis jau turintiems patirties. Pagrindinė mintis, kurią išsinešiau po kurso, kad produkto vadovo rolės tikslas yra identifikuoti svarbiausias sprendžiamas problemas savo auditorijai ir sudėlioti laiminčią strategiją.

Tadas Burneika

Vinted

Prekės ženklo vadovo kursas yra naudingas kiekvienam. Jeigu pradėjai ar planuoji pradėti savo verslą, žinios suteiks galimybę sėkmei. Jei žengi pirmuosius žingsnius marketingo srityje, gausi daug praktinių žinių, kurias galėsi pritaikyti darbe. Jei, kaip aš, jau dirbi marketingo srityje, tačiau trūksta teorijos – rinkodaros pagrindai su praktiniais pavydžiais leis lengviau suprasti, ką ir kodėl darai. Jeigu laikai save patyrusiu marketingo guru – niekada nevėlu mokytis bei prisiminti esminius jo principus.

Greta Rėkštytė

Pencil & Lion

Šis kursas man buvo kaip šventinis persivalgymas. Kuo daugiau kraunama ant stalo, tuo daugiau kemši. Bloga, bet vis tiek kemši, nes kažkur savyje pabudinai mazochistinį, tobulėjimo ištroškusį demoną. Į Atomic Garden užsirašiau vos nusprendus grįžti į Lietuvą po kelių metų darbo užsienyje, tikėdamasi įgauti pasitikėjimo savimi naujame etape. Bet kursas išstūmė iš komforto zonos dar labiau nei tikėjausi. Buvo dienų, kai dvejojau savo gebėjimais ir net profesine kryptimi. Buvo savaičių, kai atrodė, kad neįmanoma žongliruoti tarp tiek daug prekės ženklo kūrimo dedamųjų ir viską suspėti laiku. Buvo keturi mėnesiai, kai net naktimis galvoje sukosi temos, kuriomis negalvojau, kad kažkada domėsiuos: pavyzdžiui, jūros žolių bioįvairove. Bet palengvėjimas atėjo. Kažkur ties paskutine prezentacija, kai intensyvaus darbo rezultatai nugulė į išbaigtą projektą, kurį galėtum talpinti į Kickstarterį. O praėjus porai mėnesių po kurso pastebi, kaip pradedi sakyti draugams „tai būtų geras brando pavadinimas”, staiga tave rekomenduoja rašyti tekstus anglų kalba (nors šiaip tai tu vizualo žmogus), o pusiau juokais pasiūlius prisidėti prie tvarios pakuotės kūrimo, imi ir darai. Ir supranti, kad visgi žinai ir gebi dabar daug daugiau, nei atrodė kurso pradžioje, ir viskas šiek tiek mažiau baisu.

Gabija Mirinavičė

Delfi

Prekės ženklo vadovo kursas supažindino su įvairių lietuviškų brandų vystymo patirtimis ir principais. Kiekvienas kurso mokytojas suteikė žinių, kurios leido išsikelti naujus tikslus ir atnešė daugiau pasitikėjimo savimi dirbant rinkodaros srityje. Rekomenduoju ne tik tiems, kuriems prekės ženklo kūrimas yra nauja pradžia, bet ir patyrusiems specialistams. Juk ši sritis tokia dinamiška ir nuolat kintanti, o išgirsti kaip procesai vyksta pas kitus yra labai naudinga bei įdomu. Tikiu, kad mano mokslai Atomic Gardene nesibaigė ir apsilankysiu kituose kursuose!

Vilmantas Andrukonis

NordVPN

Tai buvo be galo įdomi patirtis. Atmosfera, mokytojai, jų kompetencija bei pasidalintos istorijos įkvepė naujoms idėjoms. Kiekvienas susitikimas papildydavo tiek marketingo, tiek kasdieninio gyvenimo žinių bagažą. Kurso draugai – skirtingų sričių specialistai, tad buvo labai įdomu mokytis ir iš jų patirčių bei įžvalgų.

Gabrielė Ugnė Petrauskaitė

Critical

Prekės ženklo kūrimo kursas – tai kompleksiškas nuoseklus procesas, kuriame ne iš vadovėlio gautas teorines žinias iškart taikai praktikoje. Prefesionalūs ir įkvėpiantys dėstytojai dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimi per nuolat vykusią gyvą diskusiją. Viso kurso kelionę prilyginčiau ekspedicijai, kuri intensyvumu peržengia tavo komforto ribas, yra šiek tiek nepatogi, būna pasiklysti, o oro sąlygos ne visada palankios. Tačiau nepametant tikslo ir einant kartu su patyrusiais vedliais, nejučiom pasieki savo viršukalnę, atperkančią viską.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.