Pasiūlymai verslui

Pirmaujančios įmonės puikiai supranta, kad nuolatinis darbuotojų tobulėjimas – dalis verslo sėkmės. Todėl organizacijoms jau esame paruošę ar galime pasiūlyti mokymų programas, kurios suteikia reikalingas kompetencijas ar kelia kvalifikaciją.

Komandos mokymai

Siųsti būrį kolegų į „The Atomic Garden“ verta, nes taip visi komandos nariai ne tik įgis žinių bei kompetencijų, bet ir ateityje į iššūkius žvelgs taip pat. Be to, tokie mokymai – puiki motyvacijos priemonė. Patrauklesnė kaina? Žinoma, aptarsime.

Individualūs mokymai

Ne visai tai, ko reikia… Esame girdėję šią frazę. Susisiekite su mumis ir paruošime jums skirtą mokymų programą, atsižvelgę į poreikius, siūlomas paslaugas ir produktus.

Koncentruoti mokymai

Yra noro, bet trūksta laiko? Tokiu atveju komandai suteiksime reikalingų žinių tam tikroje srityje. Tai užtikrins kelias valandas trunkantys mokymai, pateikiant naujausias tendencijas ir gilias įžvalgas.

Kūrybinė sesija

„Creative Brief Contest“ – tai 3–4 dienų intensyvus kūrybinis maratonas, kuriame su jaunaisiais kūrybininkais ir patyrusiais mentoriais ieškome reklamos idėjų, galinčių išspręsti visuomenei aktualią problemą ir kurti tvaresnį pasaulį. Norite tapti iniciatyvos partneriu? Susirašome!

Atsiliepimai

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.