KURSAI

2022
Reklamos kūryba

Klausimai, nusivylimai, daugiau klausimų, tūkstantis etapų, įsigilinimas, dar daugiau nusivylimų… kol gimsta idėja. Mes atskleisime, kaip tai vyksta, ir kartu su geriausiais Lietuvos bei užsienio kūrybos vadovais išmokysime, kaip tai turi būti daroma.

DAUGIAU
Creative Performance

Naujas Creative Performance kursas ruoš geidžiamiausius profesionalus, kurie gebės pritaikyti analitines ir kūrybines žinias. Sužinok apie būsimą kursą pirmas!

DAUGIAU
Skaitmeninė komunikacija

Šio kurso metu susikursi pasirinkto prekės ženklo skaitmeninės komunikacijos strategiją, o tau padės geriausi srities profesionalai.

DAUGIAU
Kaip sukurti GERĄ brand’ą

Praktinis, kūrybinis kursas, kuriame išmoksi sukurti naują prekės ženklą — konceptualiai tvirtą, tvarų, etišką, naudingą planetai ir mūsų sveikatai. Visko išmoksi bekurdamas — būsi savo paties klientas ir naujo prekės ženklo įkūrėjas. 

DAUGIAU
Prekės ženklo vadovas

Viskas nuo A iki Z apie turimo ar pasirinkto prekės ženklo valdymą. Iš svetimų patirčių mokintis – išmintinga, tad sužinok, kas pasiteisina realioje praktikoje iš pačių geriausių rinkos specialistų. Tai trys mėnesiai žinių, įkvėpimo ir pažinčių!

DAUGIAU
Kūrybiškumo stovykla

Jau šimtą kartų girdėjome, kad gimstame kūrybiški ir tik vėliau išmokstame šį įgūdį pamiršti. Bet kaip atsikratyti šito įgyto nekūrybiškumo? Susisiek!

DAUGIAU
Videokūryba

Nuo idėjos iki video kūrinio ar scenos pastatymo – per keturis mėnesius? Patikėk, padedant tokiems savo amatui atsidavusiems profesionalams tai yra daugiau nei įmanoma.

DAUGIAU
Video pagrindai

Saulius Baradinskas pristato naujus mėnesio trukmės kursus pradedantiesiems Video kūrėjams.

DAUGIAU