KURSAI

2021/2022
Reklamos kūryba

Klausimai, nusivylimai, daugiau klausimų, tūkstantis etapų, įsigilinimas, dar daugiau nusivylimų… kol gimsta idėja. Mes atskleisime, kaip tai vyksta, ir kartu su geriausiais Lietuvos bei užsienio kūrybos vadovais išmokysime, kaip tai turi būti daroma.

DAUGIAU
Kaip sukurti GERĄ brandą

Naujas praktinis, kūrybinis kursas, kuriame išmoksi sukurti naują prekės ženklą — konceptualiai tvirtą, tvarų, etišką, naudingą planetai ir mūsų sveikatai. Visko išmoksi bekurdamas — būsi savo paties klientas ir naujo prekės ženklo įkūrėjas. 

DAUGIAU
Prekės ženklo vadovas

Viskas nuo A iki Z apie turimo ar pasirinkto prekės ženklo valdymą. Iš svetimų patirčių mokintis – išmintinga, tad sužinok, kas pasiteisina realioje praktikoje iš pačių geriausių rinkos specialistų. Tai trys mėnesiai žinių, įkvėpimo ir pažinčių!

DAUGIAU
Skaitmeninė komunikacija

Šis kursas sukonstruotas taip, kad baigęs jį mokėtumei susikurti skaitmeninės komunikacijos strategiją. Metas pamiršti technologinių terminų baimę ir perimti esminius skaitmeninės komunikacijos veikimo principus iš meistrų.

DAUGIAU
Videokūryba

Nuo idėjos iki video kūrinio ar scenos pastatymo – per keturis mėnesius? Patikėk, padedant tokiems savo amatui atsidavusiems profesionalams tai yra daugiau nei įmanoma.

DAUGIAU
Kūrybiškumo stovykla

Jau šimtą kartų girdėjome, kad gimstame kūrybiški ir tik vėliau išmokstame šį įgūdį pamiršti. Bet kaip atsikratyti šito įgyto nekūrybiškumo? Pirmojoje mūsų organizuojamoje Kūrybiškumo stovykloje!

DAUGIAU
Medijų planavimo pagrindai

TV, radijas, spauda, baneriai, socialiniai tinklai, video – sužinok, kaip planuoti medijas ir nepasimesti masinės ir skaitmeninės žiniasklaidos džiunglėse!

DAUGIAU