2024-02-22

Creative Performance kursui vadovaus Darius Bagdžiūnas

Mokytojų kambaryje turime išties atominį papildymą. Creative Performance kursui nuo šiol vadovaus enterpreneris Darius Bagdžiūnas.

Darius – itin ryški industrijos figūra. 1998-ais metais kartu su partneriais įkūrė interneto sprendimų agentūrą „Gaumina“. Ji buvo rinkos lydere Lietuvoje 15 metų iš eilės, per šį laiką įgyvendino daugiau nei 5000 skaitmeninių projektų. Klientų sąraše – „Microsoft“,  „MTV“ „Guinness“, „Heineken“, „Diesel“, „Švyturys“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarija ir daug kitų.

Pats Darius perskaitė virš 400 pranešimų įvairiose su inovacijomis, reklama ir internetu susijusiose konferencijose bei universitetuose (tarp jų –  „TEDx“, University College London, „MIPTV Cannes“, „First Digital Marketing Brussels“, „Bahrain Egovernment Forum“ , „World Summit Award Abu Dhabi“) ir panašiai tiek parašė straipsnių bei išdalijo interviu verslo spaudai, televizijai, radijui (tarp žiniasklaidos priemonių – BBC,  „The Economist“, „Herald AM“ ir kitos).

Atominio mokytojo sąraše – 100+ tarptautinių ir vietos apdovanojimų reklamos ir digital festivaliuose (tarp jų – „Global Summit Award“, „Golden Hammer“, „Golden Joystick Award“, „Irish Web Awards“, „Kiev Advertising Festival“, „Login“, „Adrenalinas“, Nacionalinis inovacijų prizas ir t.t.), o jis pats daugiau nei 20 kartų matavosi žiūri nario krėslą panašiuose renginiuose.

Be to, Darius didžiuojasi padaręs pirmus du technologinius exit‘us (Centras.lt  ir Hosting.lt). Tai nutiko 2000-ais, dar prieš dot.com‘ų kritimą. 2013 m. Darius gavo apdovanojimą iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų už viso gyvenimo pasiekimus – „išugdytą inovatyvių jaunų Lietuvos įmonių kartą“. „Gauminą“ pardavė 2017-ais. Ką veikė vėliau, papasakos gyvai.

Darius yra pasirengti įnešti naujų vėjų į Creative Performance struktūrą. Kursui, kuris prasidės balandžio 8-ą, jis vadovaus kartu su „Kilo Health“ strateginių iniciatyvų viceprezidentu Džiugu Skrupskeliu. Buvęs kurso vadovas Artūras Olšauskas taip pat liks programos dalimi ir dalinsis patirtimi su mokiniais.

Kitos naujienos

2024-06-30 Registruokitės į atominius kursus rudenį

Jau aiškios esminės rudens semestro datos.  Kviečiame rinktis sau aktualų kursą ir registruotis į jį čia. Laukti neverta – nepraleiskite progos užsitikrinti Early Birds kainą. 

2024-05-02 Kartu su Inovacijų agentūra kviečiame smulkių ir vidutinių verslų savininkus gilinti e. komercijos žinias nemokamose dirbtuvėse

Inovacijų agentūra kviečia smulkiuosius ir vidutinius šalies verslininkus dalyvauti jau ketvirtą kartą vyksiančiose praktinėse e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO“. Penkias savaites truksiančios programos metu dalyvių laukia teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys verslininkams patobulinti savo elektronines parduotuves, įgyti naudingų žinių bei konkurencinį pranašumą tiek vietos, tiek tarptautinės vertės grandinėse. E. komercijos dirbtuvės nemokamai vyks visoje Lietuvoje, 10-yje […]

2024-04-22 Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame Jaunųjų liūtų konkurse Kanuose

Šeštadienį paaiškėjo, kas laimėjo „15min Grupė“ bei reklamos ir kūrybiškumo mokyklos „The Atomic Garden“ šiemet organizuotą „Jaunųjų liūtų“ nacionalinio konkurso pirmąją vietą. Laimėtojų duetas – Ignas Vėželis dirbantis prekės ženklo kūrimo agentūroje „Andstudio“ ir Mantas Lukoševičius – birželio mėnesį atstovaus Lietuvai ir varžysis tarptautiniame „Jaunųjų liūtų“ konkurse, kuris yra dalis tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“. […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.