2024-02-22

Creative Performance kursui vadovaus Darius Bagdžiūnas

Mokytojų kambaryje turime išties atominį papildymą. Creative Performance kursui nuo šiol vadovaus enterpreneris Darius Bagdžiūnas.

Darius – itin ryški industrijos figūra. 1998-ais metais kartu su partneriais įkūrė interneto sprendimų agentūrą „Gaumina“. Ji buvo rinkos lydere Lietuvoje 15 metų iš eilės, per šį laiką įgyvendino daugiau nei 5000 skaitmeninių projektų. Klientų sąraše – „Microsoft“,  „MTV“ „Guinness“, „Heineken“, „Diesel“, „Švyturys“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarija ir daug kitų.

Pats Darius perskaitė virš 400 pranešimų įvairiose su inovacijomis, reklama ir internetu susijusiose konferencijose bei universitetuose (tarp jų –  „TEDx“, University College London, „MIPTV Cannes“, „First Digital Marketing Brussels“, „Bahrain Egovernment Forum“ , „World Summit Award Abu Dhabi“) ir panašiai tiek parašė straipsnių bei išdalijo interviu verslo spaudai, televizijai, radijui (tarp žiniasklaidos priemonių – BBC,  „The Economist“, „Herald AM“ ir kitos).

Atominio mokytojo sąraše – 100+ tarptautinių ir vietos apdovanojimų reklamos ir digital festivaliuose (tarp jų – „Global Summit Award“, „Golden Hammer“, „Golden Joystick Award“, „Irish Web Awards“, „Kiev Advertising Festival“, „Login“, „Adrenalinas“, Nacionalinis inovacijų prizas ir t.t.), o jis pats daugiau nei 20 kartų matavosi žiūri nario krėslą panašiuose renginiuose.

Be to, Darius didžiuojasi padaręs pirmus du technologinius exit‘us (Centras.lt  ir Hosting.lt). Tai nutiko 2000-ais, dar prieš dot.com‘ų kritimą. 2013 m. Darius gavo apdovanojimą iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų už viso gyvenimo pasiekimus – „išugdytą inovatyvių jaunų Lietuvos įmonių kartą“. „Gauminą“ pardavė 2017-ais. Ką veikė vėliau, papasakos gyvai.

Darius yra pasirengti įnešti naujų vėjų į Creative Performance struktūrą. Kursui, kuris prasidės balandžio 8-ą, jis vadovaus kartu su „Kilo Health“ strateginių iniciatyvų viceprezidentu Džiugu Skrupskeliu. Buvęs kurso vadovas Artūras Olšauskas taip pat liks programos dalimi ir dalinsis patirtimi su mokiniais.

Kitos naujienos

2024-04-10 Tarptautiniame reklamos festivalyje Lietuvai atstovavę jaunieji liūtai: kūrybiškumas ten vartojamas godžiai

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Ne vienerius metus Lietuvoje rengiamame „Jaunųjų liūtų“ konkurse dėl galimybės atstovauti šaliai prestižiniame festivalyje susirungia jaunieji reklamos talentai. Ar verta dalyvauti? Geriausiai į klausimą atsakyti gali pernai nacionalinėje atrankoje, kurią „15min grupė“ organizuoja […]

2024-04-02 Prasideda registracija į Kanų liūtų kūrybiškumo konkursą Jaunieji liūtai

Jaunieji reklamos kūrėjai šiais metais vėl turės galimybę parodyti savo kūrybiškumą ir susigrumti dėl galimybės atstovauti Lietuvai konkurse „Jaunieji liūtai“, vykstančiame „Kanų liūtų“ festivalio metu. „Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Nacionalinio konkurso atrankos etapas, kurį organizuoja „15min grupė“ […]

2024-02-21 Lukas rekomenduoja: 5 knygos, kurias turėtų perskaityti kiekvienas produktų vadovas

Sena tiesa – kuo daugiau skaitysite, tuo daugiau žinosite. Mūsų kurso Product Management vadovas Lukas Jablonskas siūlo kelis naudingus skaitinius esamiems ir būsimiems produktų vadovams. Rinkitės knygą ir užsitikrinkite vietą žinių sesijoje, kuri prasidės jau vasario 27 d. Kelios laisvos kėdės dar liko. Marty Cagan – Inspired „Būtina perskaityti visiems, besidomintiems produktų valdymu. Šią knygą […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.