2022-10-05

Europos jaunieji kūrybininkai savaitgalį ieškojo reklamos sprendimų artėjančiam Vilniaus jubiliejui

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Vilniuje lankėsi trys dešimtys jaunių reklamos kūrybininkų iš 16 Europos šalių. Talentingi meno vadovai, tekstų kūrėjai, grafikos dizaineriai susivienijo į trijų į reklamos agentūrą tam, kad sugalvotų rinkodaros idėjų, galinčių originaliai pristatyti artėjantį sostinės gimtadienį viename iš Senojo žemyno didmiesčių.

Renginio „Creative Express: Vilnius 700 Young“ dalyviai nuo ketvirtadienio iki šeštadienio susipažino su Vilniumi, išklausė įkvepiančių industrijos profesionalų iš Lietuvos ir užsienio pranešimų bei, pasidalinę į kelių žmonių komandas, vystė kūrybines koncepcijas, įkvėptas miesto istorijos ir artėjančios šventės „Vilnius 700“.

Tarptautinę iniciatyvą įgyvendino reklamos, dizaino bei komunikacijų specialistus vienijanti platforma „Art Directors Club of Europe“ (ADCE) bei reklamos bei kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“, bendradarbiaudama su Lietuvos dizaino asociacija.

„Pastaraisiais metais užsienyje įgyvendintos Vilniaus turizmo rinkodaros kampanijos užkėlė kartelę pakankamai aukštai, tad iniciatyvos dalyviams teko nelengva užduotis. Visgi, pasitekę jaunatvišką energiją ir beribį entuziazmą, jaunieji kūrybininkai su ja susitvarkė“, – išvykdamas iš Lietuvos tikino ADCE vykdantis direktorius Hansas-Peteris Albrechtas.

Renginio „Creative Express: Vilnius 700 Young“ šeimininke tapusi „The Atomic Garden Vilnius“ – vienintelė reklamos ir kūrybiškumo mokykla Baltijos šalyse, veikianti nuo 2014-ųjų. Mokiniai čia mokosi dirbdami lyg reklamos agentūroje ar jos kliento pusėje.„Europos jaunimas nustebino įdomiomis įžvalgomis ir netikėtais pasiūlymais. Vilnius vis dar išlieka mažai pažįstamu europiečiams, todėl tokie kūrybiški sprendimai – vienas geriausių būdų auginti jo žinomumą užsienyje“, – teigė jos vadovas Aivaras Šičkus.

Šis projektas – Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis. Sužinokite daugiau www.700vilnius.lt.

Kitos naujienos

2023-05-24 Paskelbtos rudens kursų datos

Vieni mokslo metai į pabaigą, o mes jau planuojame kitus. Jūsų dėmesiui – visi kursai, į kuriuos pakviesime šį rudenį ir jų datos. Raginame nedelsti ir užsitikrinti sau vietą bei geriausią kainą artimiausiu metu. Daugiau apie programas – čia.

2023-04-18 Mokykloje – kūrybinės dirbtuvės su dirbtiniu intelektu

Kūrybinių industrijų ir reklamos atstovai pastaruoju metu dažnai ir garsiai kalba apie AI. Kadangi dramblys kambaryje užima vis daugiau vietos, Creative Performance kursas gegužės 3 d. kviečia į vienos dienos kūrybines dirbtuves Kūryba su AI, skirtas pradedantiems ir pažengusiems reklamos kūrėjams. Workshopo metu jo dalyviai pažins naujausias AI tendencijas ir kaip sparčiai tobulėjančią technologiją pritaikyti […]

2023-03-21 7 būdai puoselėti kūrybiškumą kasdien su David Reid Anderson

Kūrybiškumo galima išmokti. Bet praktikuotis reikia kasdien. Naujo atominio kurso Creativity 4 Innovation vadovas David Reid Anderson žino, kaip tai daryti. Ne viename Didžiosios Britanijos universitete dėsčiusio akademiko patarimai žemiau. Dar daugiau sužinos tie, kurie užsiregistruos į dviejų mėnesių mokymus, skirtus pažinti kūrybiškumo technikas bei įrankius ir pritaikyti juos verslo sėkmei. Ji startuos balandžio 20-ą.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.