2022-10-05

Europos jaunieji kūrybininkai savaitgalį ieškojo reklamos sprendimų artėjančiam Vilniaus jubiliejui

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Vilniuje lankėsi trys dešimtys jaunių reklamos kūrybininkų iš 16 Europos šalių. Talentingi meno vadovai, tekstų kūrėjai, grafikos dizaineriai susivienijo į trijų į reklamos agentūrą tam, kad sugalvotų rinkodaros idėjų, galinčių originaliai pristatyti artėjantį sostinės gimtadienį viename iš Senojo žemyno didmiesčių.

Renginio „Creative Express: Vilnius 700 Young“ dalyviai nuo ketvirtadienio iki šeštadienio susipažino su Vilniumi, išklausė įkvepiančių industrijos profesionalų iš Lietuvos ir užsienio pranešimų bei, pasidalinę į kelių žmonių komandas, vystė kūrybines koncepcijas, įkvėptas miesto istorijos ir artėjančios šventės „Vilnius 700“.

Tarptautinę iniciatyvą įgyvendino reklamos, dizaino bei komunikacijų specialistus vienijanti platforma „Art Directors Club of Europe“ (ADCE) bei reklamos bei kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“, bendradarbiaudama su Lietuvos dizaino asociacija.

„Pastaraisiais metais užsienyje įgyvendintos Vilniaus turizmo rinkodaros kampanijos užkėlė kartelę pakankamai aukštai, tad iniciatyvos dalyviams teko nelengva užduotis. Visgi, pasitekę jaunatvišką energiją ir beribį entuziazmą, jaunieji kūrybininkai su ja susitvarkė“, – išvykdamas iš Lietuvos tikino ADCE vykdantis direktorius Hansas-Peteris Albrechtas.

Renginio „Creative Express: Vilnius 700 Young“ šeimininke tapusi „The Atomic Garden Vilnius“ – vienintelė reklamos ir kūrybiškumo mokykla Baltijos šalyse, veikianti nuo 2014-ųjų. Mokiniai čia mokosi dirbdami lyg reklamos agentūroje ar jos kliento pusėje.„Europos jaunimas nustebino įdomiomis įžvalgomis ir netikėtais pasiūlymais. Vilnius vis dar išlieka mažai pažįstamu europiečiams, todėl tokie kūrybiški sprendimai – vienas geriausių būdų auginti jo žinomumą užsienyje“, – teigė jos vadovas Aivaras Šičkus.

Šis projektas – Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis. Sužinokite daugiau www.700vilnius.lt.

Kitos naujienos

2022-11-21 The Atomic Garden Vilnius ir startuolių bendruomenė pristato kursą produktų vadovams

Reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ tęsia bendradarbiavimą su šalies startuolių bendruomene. Šių metų pradžioje sudarytas kursas „Creative Performance“ kvietė vardan geriausių rezultatų sujungti kūrybą ir duomenų analitiką, o 2023-ųjų kovą startuos dviejų mėnesių trukmės mokymų programa produktų vadovams.   „Nuolat ieškome būdų, kaip ugdyti geidžiamiausius rinkodaros specialistus ir suteikti jiems žinių, kurių […]

2022-11-15 The Atomic Garden Vilnius jungiasi prie tarptautinės ADCE mokymų programos kylančioms žvaigždėms

Po šį rudenį kartu įgyvendinto renginio „Creative Express: Vilnius 700“ sėkmės, mokykla jungiasi prie „Art Directors Club of Europe“ edukacinės programos „The Rising Stars“. Organizacijos inicijuota programa skatina kūrybinės komunikacijos kokybę ir, bendradarbiaujant su pirmaujančiomis Europos mokslo institucijomis ir profesionalais, išnaudoja visos kūrybininkės bendruomenės potencialą. ADCE nariai iš visos Europos nuo šiol galės prisijungti prie […]

2022-08-25 Artėjančio Vilniaus jubiliejaus proga mieste rinksis jaunieji reklamos kūrybininkai iš visos Europos

Kitąmet 700-ąjį gimtadienį švęsiantis Vilnius jubiliejui artėjant sulauks reklamos industrijos atstovų iš visos Europos. Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ priims vienuoliktojo tarptautinio renginio „Creative Express“ dalyvius – daugiau nei 30 jaunųjų reklamos kūrybininkų iš įvairių žemyno šalių. Jie ne tik semsis įkvėpimo, bet ir susivieniję į […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.