Ramūnas Kamandulis

Kūrybininkas ir verslininkas

Ramūnas visą gyvenimą domisi verslais ir reklama. Pirmąją verslo idėją įgyvendino būdamas septynerių – skynė gėles daugiabučio vidiniame kieme ir jas pardavinėjo kitoje namo pusėje gatvės praeiviams. Baigęs reklamos vadybą, užsiėmė gintarų didmenine prekyba į Kiniją. Greitkelį į reklamos kūrybos pasaulį nutiesė laimėta „The Atomic Garden“ kūrybinė sesija ir sėkmingai baigtas reklamos kūrybos kursas, po kurio dirbo „Milk“, „Choco“ agentūrose.

Ramūnas buvo pirmuoju „Kilo Health“ copywriteriu bei rūpinosi visų tuomet kuriamų produktų pardaviminiais ir kūrybiniais tekstais. Dabar pagrindinė jo veikla yra šunų priežiūros ir dresūros aplikacijos, kurios bendraįkūrėju yra, vystymas Amerikos rinkoje. Taip pat konsultuoja įmones, dažniausiai Lietuvos startuolius, marketingo, brandingo ir tekstų rašymo klausimais.

Laisvu metu savarankiškai bootstrappina naujas verslo idėjas arba tapo abstrakčius paveikslus ir šoka gatvės šokį, vadinamą poppingu.

Ramūnas moko šiuose kursuose:

Creative Performance

2024 RUDUO

Užpildyk trūkstamas žinias reklamos kūrybos ir analitikos procesuose, išmok susikalbėti su kūrybos ir skaičių komandomis bei įdarbink AI (dirbtinį intelektą) ir tapk plataus profilio darbuotoju.

Waiting list
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.