Saulius Balčiūnas

Saulius – „Apple“ sertifikuotas video srities profesionalas. Pradėjęs aktyviai filmuoti dar mokykloje, šiandien jis turi sukaupęs ilgametę darbo patirtį dokumentikos, reklamų ir korporatyvų renginių tiesioginių transliacijų bei reportažų filmavimo srityse.

Jį galima vadinti one man band ir guerilla filmmaking žanrų atstovu – Saulius nepakeičiamas, kai reikia su minimaliais ištekliais darbus atlikti kokybiškai čia ir dabar.

Saulius yra dirbęs visuose video kūrimo etapuose: nuo idėjos pateikimo klientui, prodiusavimo iki filmavimo dronu, garso režisūros postprodukcijos, grafikos animavimo. Be to, jis aktyviai bendradarbiauja su videokūrybos studijomis „Wide Wings“, „StepDraw“ ir kitomis.

Saulius moko šiuose kursuose:

Reklamos kūryba

2022-10-10

Išmok kelti teisingus klausimus, priimti drąsius sprendimus ir kurti reklamą, pavergiančią apdovanojimų komisijas ir vartotojų širdis.

Videokūryba

2022-12-02

Video kūrimas nuo A iki Z: idėjų generavimas, scenarijaus rašymas, vizualinė komunikacija, prodiusavimas ir kiti etapai.

LIGHTS,CAMERA,ACTION
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.