Tomas Burovas

„Cgates“ | Generalinis direktorius

Standartiniai aprašymai – ne Tomui. Jis tiki idėjomis net tuomet, kai jomis netiki niekas kitas. Jo kabineto durys niekada neuždarytos ne tik dėl to, kad to tradicinio kabineto jis paprasčiausiai neturi. Po pokalbio su Tomu visuomet sprogsta noras veikti, o kai jis išsako savo nuomonę tau rūpimu klausimu, argumentai yra tokie neatremiami, kad ta nuomonė nejučia tampa ir taviške. Tai tik kelios smulkmenos, kurias verta paminėti, kai kalbame apie Tomą.

Pastarąjį dešimtmetį Tomas vadovauja žaliojo šviesolaidinio interneto ir naujos kartos „Cgates“ televizijos komandai. Tarptautiniame versle jis daugiau kaip 20-metį, tad akivaizdu, kad žino, kaip valdyti įmones, kaip kurti jų pardavimų ir prekių ženklų strategijas, kaip bendradarbiauti su agentūromis, kurios padeda valdyti tuos prekių ženklus.

Tomo patirties krepšelyje – tiek B2C, tiek B2B sektoriai, tiek darbas daugiakultūrėje aplinkoje, tiek gilus išmanymas vietos rinkų. Tomas yra įžvalgus strategas, puikus projektų valdytojas, skirtingų medijų žonglierius, komandos siela ir lyderis, kuriam kūrybiškumo stokos tikrai neprikiši.

Tomas moko šiuose kursuose:

Prekės ženklo vadovas

2024-09-02

Mokykis iš svetimų klaidų ir sužinok, kaip valdyti prekės ženklą, kad jis kalbėtų už save.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.