2024-04-22

Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame Jaunųjų liūtų konkurse Kanuose

Šeštadienį paaiškėjo, kas laimėjo „15min Grupė“ bei reklamos ir kūrybiškumo mokyklos „The Atomic Garden“ šiemet organizuotą „Jaunųjų liūtų“ nacionalinio konkurso pirmąją vietą. Laimėtojų duetas – Ignas Vėželis dirbantis prekės ženklo kūrimo agentūroje „Andstudio“ ir Mantas Lukoševičius – birželio mėnesį atstovaus Lietuvai ir varžysis tarptautiniame „Jaunųjų liūtų“ konkurse, kuris yra dalis tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“.

Norą dalyvauti nacionalinėje „Jaunųjų liūtų” atrankoje pareiškė 17 porų. Balandžio 18 d. susirinkę „Solo society“ erdvėje į kūrybinę konkurso sesiją jaunieji reklamos atstovai išgirdo konkurso temą ir užduotį – edukuoti visuomenę apie miškų ir jų išsaugojimo svarbą bei priminti apie kiekvieno iš mūsų pareigą saugoti miškus.

Jaunieji kūrybininkai per parą laiko komisijai turėjo pateikti kūrybinę idėją bei jos išpildymo sprendimus. Viso konkurso metu su dalyviais savo patirtimi ir žiniomis dalijosi šios srities profesionalai – reklamos ir kūrybiškumo mokyklos „The Atomic Garden“ mokytojai Rimantas Stanevičius, Gabrielius Jucevičius, Renata Šarkauskaitė, Giedrė Ona Šileikytė bei Marius Poškus.

Įveikę 16 kitų komandų Igno ir Manto kūrybinis duetas pasiūlė įtaigią kampanijos idėją „Nesikišk. Bet pažiūrėti gali“. Pagrindinę siūlomos kampanijos idėją padiktavo įžvalga, kad žmogui nereikėtų kištis į miško ir jo ekosistemos gyvavimą, tačiau pasitelkiant skaitmenines technologijas galima miško procesus stebėti, taip aktualizuojant miško išsaugojimo svarbą. Nugalėtojų dueto mentorė – agentūros „autoriai“ įkūrėja ir kūrybos vadovė Giedrė Ona Šileikytė. Dalyvių darbus vertino ir laimėtojus išrinko kompetentinga komisija: „Sengirės fondas“ vadovė Rimantė Paulauskaitė-Digaitienė, „15min“ prekės ženklo vadovė Ieva Šakinė – Valevičė, agentūros „Truth“ kūrybos vadovas Marius Mozuraitis, reklamos strategas Vaidotas Valantiejus, „Atomic garden“ mokytojas Mantas Velykis.

Komisija vieningai tikino, kad birželį tarptautiniame lygmenyje pasirodysianti pora konkurso temą – miškus ir jų išsaugojimą ateičiai – atskleidė originaliai bei pilnai išpildė pateiktą užduotį, kartu pasiūlė stiprų vizualinį išpildymą bei sprendimus šios kampanijos plėtrai bei ilgaamžiškumui.

Tarptautinis „Jaunųjų liūtų“ konkursas Kanuose vyks birželio mėnesį pagrindinio „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio metu. Čia su dešimtis kitų komandų iš viso pasaulio ir varžysis Lietuvai atstovausiantis duetas – Ignas Vėželis bei Mantas Lukoševičius.

Kitos naujienos

2024-05-02 Kartu su Inovacijų agentūra kviečiame smulkių ir vidutinių verslų savininkus gilinti e. komercijos žinias nemokamose dirbtuvėse

Inovacijų agentūra kviečia smulkiuosius ir vidutinius šalies verslininkus dalyvauti jau ketvirtą kartą vyksiančiose praktinėse e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO“. Penkias savaites truksiančios programos metu dalyvių laukia teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys verslininkams patobulinti savo elektronines parduotuves, įgyti naudingų žinių bei konkurencinį pranašumą tiek vietos, tiek tarptautinės vertės grandinėse. E. komercijos dirbtuvės nemokamai vyks visoje Lietuvoje, 10-yje […]

2024-04-10 Tarptautiniame reklamos festivalyje Lietuvai atstovavę jaunieji liūtai: kūrybiškumas ten vartojamas godžiai

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Ne vienerius metus Lietuvoje rengiamame „Jaunųjų liūtų“ konkurse dėl galimybės atstovauti šaliai prestižiniame festivalyje susirungia jaunieji reklamos talentai. Ar verta dalyvauti? Geriausiai į klausimą atsakyti gali pernai nacionalinėje atrankoje, kurią „15min grupė“ organizuoja […]

2024-04-02 Prasideda registracija į Kanų liūtų kūrybiškumo konkursą Jaunieji liūtai

Jaunieji reklamos kūrėjai šiais metais vėl turės galimybę parodyti savo kūrybiškumą ir susigrumti dėl galimybės atstovauti Lietuvai konkurse „Jaunieji liūtai“, vykstančiame „Kanų liūtų“ festivalio metu. „Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Nacionalinio konkurso atrankos etapas, kurį organizuoja „15min grupė“ […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.