2024-04-02

Prasideda registracija į Kanų liūtų kūrybiškumo konkursą Jaunieji liūtai

Jaunieji reklamos kūrėjai šiais metais vėl turės galimybę parodyti savo kūrybiškumą ir susigrumti dėl galimybės atstovauti Lietuvai konkurse „Jaunieji liūtai“, vykstančiame „Kanų liūtų“ festivalio metu.

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Nacionalinio konkurso atrankos etapas, kurį organizuoja „15min grupė“ kartu su partneriu reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“, vyks balandžio 18–20 d. Registracija į konkursą ir reklamos kūrybinę sesiją jau prasidėjo bei vyks iki balandžio 15 d. puslapyje www.kanuliutai.lt.

Konkurso metu dalyvių poros turės sukurti ir pateikti komisijai kūrybinį skaitmeninės reklamos sprendimą bei sprendimą spaudos maketui. Viso konkurso metu dalyviams padės „The Atomic Garden“ deleguoti mentoriai – mokyklos mokytojai Mantas Velykis, Renata Šarkauskaitė, Rimantas Stanevičius, Gabrielius Jucevičius, Giedrė Ona Šileikytė bei Marius Poškus.

Šiemet konkurso dalyviai gilinsis į miškų ir jų išsaugojimo temą bei ieškos kūrybinio sprendimo stiprinant visuomenės suvokimą apie miškų svarbą ir ateitį. Konkrečią užduotį dalyviai sužinos kūrybinės sesijos metu balandžio 18 d.

„Jaunųjų liūtų“ konkursą Lietuvoje organizuojančios „15min grupės“ rinkodaros ir vystymo vadovė Gabrielė Burbienė sako, kad konkurso temą padiktavo augantis visuomenės įsitraukimas į miško temą.

„Pastarieji metai kaip niekad ryškiai parodė, kad medžiai ir miškai nėra tik institucijų ir politikų reikalas. Visuomenė jau nekart pademonstravo susitelkimą konkrečių medžių išsaugojimo klausimais. Tuo tarpu instituciniame ir politiniame lygmenyje nėra bendros vizijos, kaip Lietuvą išryškinti kaip žalią, miškingą, tvarią šalį. 15min misija – gerai informuota, kritiškai mąstanti ir auganti visuomenė. Todėl siekiame šviesti ir įgalinti visuomenę tokiu kultūriškai ir ekonomiškai svarbiu klausimu“, – sako G. Burbienė.

„Jaunųjų liūtų“ konkursas pradedantiems kūrybininkams – geriausia galimybė pasirodyti tarptautinėje arenoje ar bent jau atkreipti dėmesį vietinėje rinkoje. Be to, nagrinėdami socialiai jautrias temas, jie turi progą išreikšti savo požiūrį, pasiūlyti drąsius būdus spręsti visuomenei aktualias problemas“, – tikino „The Atomic Garden“ direktorius Aivaras Šičkus.

Konkurse gali dalyvauti reklamos, žiniasklaidos planavimo, skaitmeninių sprendimų agentūrų atstovai, taip pat laisvai samdomi kūrybininkai, kurie finalinio konkurso Kanuose metu bus ne vyresni nei 30 metų. Konkurso dalyvių porą sudaro du asmenys. Daugiau informacijos ir registracija konkursui www.kanuliutai.lt.

„Jaunieji liūtai“ – tai kūrybinis konkursas jauniesiems Lietuvos reklamos rinkos profesionalams, kurio metu sprendžiama pateikta kūrybinė užduotis. Pagrindinis konkurso prizas – galimybė atstovauti Lietuvai tarptautiniame „Jaunųjų liūtų“ konkurse, vyksiančiame Kanuose, Prancūzijoje birželio mėnesį.

„Jaunųjų liūtų“ konkursą organizuoja oficialūs festivalio „Kanų liūtų“ atstovai Lietuvoje „15min grupė“ kartu su reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“.

 

 

Kitos naujienos

2024-04-10 Tarptautiniame reklamos festivalyje Lietuvai atstovavę jaunieji liūtai: kūrybiškumas ten vartojamas godžiai

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Ne vienerius metus Lietuvoje rengiamame „Jaunųjų liūtų“ konkurse dėl galimybės atstovauti šaliai prestižiniame festivalyje susirungia jaunieji reklamos talentai. Ar verta dalyvauti? Geriausiai į klausimą atsakyti gali pernai nacionalinėje atrankoje, kurią „15min grupė“ organizuoja […]

2024-02-22 Creative Performance kursui vadovaus Darius Bagdžiūnas

Mokytojų kambaryje turime išties atominį papildymą. Creative Performance kursui nuo šiol vadovaus enterpreneris Darius Bagdžiūnas. Darius – itin ryški industrijos figūra. 1998-ais metais kartu su partneriais įkūrė interneto sprendimų agentūrą „Gaumina“. Ji buvo rinkos lydere Lietuvoje 15 metų iš eilės, per šį laiką įgyvendino daugiau nei 5000 skaitmeninių projektų. Klientų sąraše – „Microsoft“,  „MTV“ „Guinness“, „Heineken“, […]

2024-02-21 Lukas rekomenduoja: 5 knygos, kurias turėtų perskaityti kiekvienas produktų vadovas

Sena tiesa – kuo daugiau skaitysite, tuo daugiau žinosite. Mūsų kurso Product Management vadovas Lukas Jablonskas siūlo kelis naudingus skaitinius esamiems ir būsimiems produktų vadovams. Rinkitės knygą ir užsitikrinkite vietą žinių sesijoje, kuri prasidės jau vasario 27 d. Kelios laisvos kėdės dar liko. Marty Cagan – Inspired „Būtina perskaityti visiems, besidomintiems produktų valdymu. Šią knygą […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.