2024-01-30

Reklamos kūrėjų bendruomenė rinks ikoniškiausias laisvos Lietuvos reklamas

Nuolat taupantys turtuoliai, Londone laimės ieškantys emigrantai Kęsts ir Vyts, alų Aukštaitijoje gurkšnojantys estai – Lietuvos reklamos kūrėjai per kiek daugiau nei tris nepriklausomybės dešimtmečius pristatė ne vieną įsimintiną personažą ar siužeto liniją. Reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“ kartu su festivalio „Kanų liūtai“ oficialia atstove šalyje „15min grupė“ bei projektu „90-ųjų kioskas“ netrukus pakvies rinkti ikoniškiausius.

Labai įdomu atsigręžti ir pažvelgti į laisvos Lietuvos reklamos istoriją. Kaip ir kitose srityse, nuėjome ilgą kelią nuo šypseną dabar keliančių sprendimų devyniasdešimtaisiais iki darbų, kurie šiandien varžosi tarptautiniuose apdovanojimuose. Pats laikas tai įvertinti“, – idėją pristatė „The Atomic Garden“ direktorius Aivaras Šičkus.

Vasario 8 d. rinkodaros konsultacijų grupės „Synthesis Consulting Group“ erdvėje industrijos dalyviai (registracija būtina) vertins reklaminius klipus, sukurtus nuo 1990-ųjų iki šių dienų. Trumpąjį sąrašą sudarė pagrindinių agentūrų atstovai – „New!“ partneris ir kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas, „Autoriai“ įkūrėja ir vadovė Giedrė Ona Šileikytė, „Milk“ kūrybos vadovas Rimantas Stanevičius, „Mãrios“ partnerė ir kūrybos vadovė Renata Šarkauskaitė bei kiti patyrę reklamos vilkai.   

Renginio metu taip pat bus įrašytas industrijai skirtos tinklalaidės „ADC*talks“ naujas epizodas. Jos kūrėjas R. Stanevičius kalbins žymiausius lietuviškų reklamų kūrėjus, o šie dalinsis nuo intriguojančių užkulisių iki TV ekranų vingiuojančiomis istorijomis.

Ši iniciatyva – pirmasis renginys, skirtas Lietuvoje pažymėti artėjantį tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ 70-ąjį jubiliejų. Vasario 27 d. kino ekranus pasieks „Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“, kurios sugrąžins į daugeliui nematytas video reklamos ištakas ir primins jau istorija tapusius darbus.

„Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ – tai ne šiaip festivalio „Kanų liūtai“ 1954-2023 metų darbų istorija. Tai gyvas liudijimas apie besikeičiantį pasaulį, kurio kūrėjai – legendomis tapusios reklamos asmenybės. Džiaugiamės, kad šis globalių reklamų renginys paskatins prisiminti ir ikoniškiausias Lietuvos reklamas“, – sako „Geriausias Kanų liūtų reklamas” organizuojančios „15min grupės“ rinkodaros ir vystymo vadovė Gabrielė Burbienė.

Reklamai neabejinga visuomenės dalis irgi turės progą tarti žodį. Vasario 12 d. naujienų portale „15min“ startuos balsavimas, kurio dalyviai galės balsuoti už jiems labiausiai įsiminusius lietuviškus reklaminius klipus. 

Kitos naujienos

2024-05-02 Kartu su Inovacijų agentūra kviečiame smulkių ir vidutinių verslų savininkus gilinti e. komercijos žinias nemokamose dirbtuvėse

Inovacijų agentūra kviečia smulkiuosius ir vidutinius šalies verslininkus dalyvauti jau ketvirtą kartą vyksiančiose praktinėse e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO“. Penkias savaites truksiančios programos metu dalyvių laukia teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys verslininkams patobulinti savo elektronines parduotuves, įgyti naudingų žinių bei konkurencinį pranašumą tiek vietos, tiek tarptautinės vertės grandinėse. E. komercijos dirbtuvės nemokamai vyks visoje Lietuvoje, 10-yje […]

2024-04-22 Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame Jaunųjų liūtų konkurse Kanuose

Šeštadienį paaiškėjo, kas laimėjo „15min Grupė“ bei reklamos ir kūrybiškumo mokyklos „The Atomic Garden“ šiemet organizuotą „Jaunųjų liūtų“ nacionalinio konkurso pirmąją vietą. Laimėtojų duetas – Ignas Vėželis dirbantis prekės ženklo kūrimo agentūroje „Andstudio“ ir Mantas Lukoševičius – birželio mėnesį atstovaus Lietuvai ir varžysis tarptautiniame „Jaunųjų liūtų“ konkurse, kuris yra dalis tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“. […]

2024-04-10 Tarptautiniame reklamos festivalyje Lietuvai atstovavę jaunieji liūtai: kūrybiškumas ten vartojamas godžiai

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Ne vienerius metus Lietuvoje rengiamame „Jaunųjų liūtų“ konkurse dėl galimybės atstovauti šaliai prestižiniame festivalyje susirungia jaunieji reklamos talentai. Ar verta dalyvauti? Geriausiai į klausimą atsakyti gali pernai nacionalinėje atrankoje, kurią „15min grupė“ organizuoja […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.