2022-11-21

The Atomic Garden Vilnius ir startuolių bendruomenė pristato kursą produktų vadovams

Reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ tęsia bendradarbiavimą su šalies startuolių bendruomene. Šių metų pradžioje sudarytas kursas „Creative Performance“ kvietė vardan geriausių rezultatų sujungti kūrybą ir duomenų analitiką, o 2023-ųjų kovą startuos dviejų mėnesių trukmės mokymų programa produktų vadovams.

 

„Nuolat ieškome būdų, kaip ugdyti geidžiamiausius rinkodaros specialistus ir suteikti jiems žinių, kurių negali pasiūlyti aukštosios mokyklos. Kursų programos kuriamos pagal rinkos poreikius, o partnerystė su vienaragiais leidžia tai daryti atsižvelgus į pačias naujausias tendencijas“, – teigė „The Atomic Garden Vilnius“ direktorius Aivaras Šičkus.

Produktų valdymo kursas suteiks teorines žinias ir padės jas pritaikyti praktiškai. Mokiniai vertins esamus produktus, kurs funkcinius sprendimus, testuos dizainus ir nuolat visa tai tobulins. Kursą baigę išsineš ne tik diplomą, bet ir portfolio. Šis pasitarnaus kaip vertingas įgūdžių paketas ieškantiems naujų karjeros galimybių.

„Produkto vadovo darbas – tai dizaino, analitikos, verslumo, IT bei aibės kitų ingredientų kokteilis. Nors ši profesija vis labiau populiarėja, tik saujelė universitetų teikia šį išsilavinimą. Mokydamiesi iš Silicio slėnio kompanijų bei kurso mokytojų kasdien taikomų gerųjų praktikų, lavinsime produktinį mąstymą. Tai padės suprasti, kaip skirtingos kompanijos tobulino savo produktus, kodėl pridėjo tam tikrus funkcionalumus, kaip interpretuoti „Twitter Blue“ fenomeną ir, galiausiai, kaip patiems kurti produktus, galinčius efektyviausiai patenkinti vartotojų poreikius“, – tikino vienas iš kurso vadovų, „Vinted“ produkto vadovas Lukas Jablonskas.

Kartu su juo kurso programą sudarė „Vinted“ produkto direktorė Dominyka Ragauskaitė. Pamokų metu žiniomis taip pat dalinsis „Transfer Go“ produkto direktorius Justas Petronis, „Nord Security“ produkto plėtros vadovas Gediminas Brencius, „Kilo Health“ skaitmeninių produktų skyriaus vadovas Regis Armelas Assemanas, „Trafi“ produkto dizaineris Rytis Runkevičius ir kiti Lietuvos startuolių bendruomenės nariai.

Susipažinti su kai kuriais mokytojais bei išklausyti jų pranešimus apie tai, kuo kasdien gyvena produktų vadovai, bus galima gruodžio 7 d. mokykloje vyksiančios info dienos metu. Ji atvira visiems norintiems.

2014-ais duris atvėrusi reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ artėjantį pavasario semestrą pasiūlys dar tris kursų programas. Jos bus skirtos tvarių prekių ženklų kūrėjams ir vadovams, bei skaitmeninės komunikacijos specialistams.

Kitos naujienos

2022-11-15 The Atomic Garden Vilnius jungiasi prie tarptautinės ADCE mokymų programos kylančioms žvaigždėms

Po šį rudenį kartu įgyvendinto renginio „Creative Express: Vilnius 700“ sėkmės, mokykla jungiasi prie „Art Directors Club of Europe“ edukacinės programos „The Rising Stars“. Organizacijos inicijuota programa skatina kūrybinės komunikacijos kokybę ir, bendradarbiaujant su pirmaujančiomis Europos mokslo institucijomis ir profesionalais, išnaudoja visos kūrybininkės bendruomenės potencialą. ADCE nariai iš visos Europos nuo šiol galės prisijungti prie […]

2022-10-05 Europos jaunieji kūrybininkai savaitgalį ieškojo reklamos sprendimų artėjančiam Vilniaus jubiliejui

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Vilniuje lankėsi trys dešimtys jaunių reklamos kūrybininkų iš 16 Europos šalių. Talentingi meno vadovai, tekstų kūrėjai, grafikos dizaineriai susivienijo į trijų į reklamos agentūrą tam, kad sugalvotų rinkodaros idėjų, galinčių originaliai pristatyti artėjantį sostinės gimtadienį viename iš Senojo žemyno didmiesčių. Renginio „Creative Express: Vilnius 700 Young“ dalyviai nuo ketvirtadienio […]

2022-08-25 Artėjančio Vilniaus jubiliejaus proga mieste rinksis jaunieji reklamos kūrybininkai iš visos Europos

Kitąmet 700-ąjį gimtadienį švęsiantis Vilnius jubiliejui artėjant sulauks reklamos industrijos atstovų iš visos Europos. Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ priims vienuoliktojo tarptautinio renginio „Creative Express“ dalyvius – daugiau nei 30 jaunųjų reklamos kūrybininkų iš įvairių žemyno šalių. Jie ne tik semsis įkvėpimo, bet ir susivieniję į […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.