2022-12-06

7 Kristinos Mažeikytės patarimai prekių ženklų vadovams

Vasario 2 d. startuos jau vienuoliktasis atominis kursas prekių ženklų vadovams. 4 mėnesių trukmės mokymai skirti tiek nišinių prekių ženklų kūrėjams, tiek dirbantiems su žinomais tarptautiniais vardais. Patirtimi čia dalijasi įmonių vadovai ir komunikacijos ekspertai, darbe kasdien susiduriantys su realiais iššūkiais. Reikia pavyzdžių? Esamiems ir būsimiems brand manageriams patarimus dalija šio kurso ir „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.
  1. VISKAS PRASIDEDA NUO NAMŲ

Kiekvienas komandos narys turi žinoti, kas yra jūsų brandas, kaip jis jaučia, kaip skamba ir kodėl jie turi juo tikėti. Kai visi žinos tą patį, bet kurį brando projektą bus daug lengviau įgyvendinti.

  1. PROJEKTŲ VADOVAS – JŪSŲ ANTRAS TITULAS

Jums teks pradėti projektą, rengti jo planą, rašyti minutes ir nuolat jausti, kaip sekasi kolegoms. Nepamirškite diplomatijos, kompromisų ir skaidrios komunikacijos.

  1. VISAPUSĖ BRANDO STRATEGIJA

Sėkminga prekės ženklo strategija įgyvendina ilgalaikį tikslą: ką, kodėl, kaip, kokiai auditorijai turi būti komunikuojamos jūsų brando žinutės. Nepradėkite nuo KAIPvisuomet pirma atsakykite, KODĖL jūsų brandas egzistuoja.

  1. KLIENTO PATIRTIS – DĖMESIO CENTRE

Sukurti logo yra lengva, o dirbti su klientų kelione ir jų patirtimi – niekada nesibaigiantis procesas.

  1. TURĖKITE SAVO BRANDO STUBURĄ

Penki dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti: žinokite, kas yra jūsų brandas, kokias unikalias savybes jis turi, kad moka pasakoti autentiškas istorijas, yra aktualus, įgyvendina pažadus.

  1. VADOVAUKITĖS BRANDBOOKU

Jūsų brandbookas padės išlaikyti vienodus prekės ženklo toną ir vizualinį identitetą per visus komunikacijos kanalus tiek organizacijos viduje, tiek išorėje.

  1. VISKAS VISIEMS – SKAMBA PAŽĮSTAMAI?

Nešvaistykite energijos patikti visiems. Jūsų brandas taps daug galingesniu, jei bus stipriai mylimas kelių klientų, o ne vidutiniškai visų.

Kitos naujienos

2024-05-02 Kartu su Inovacijų agentūra kviečiame smulkių ir vidutinių verslų savininkus gilinti e. komercijos žinias nemokamose dirbtuvėse

Inovacijų agentūra kviečia smulkiuosius ir vidutinius šalies verslininkus dalyvauti jau ketvirtą kartą vyksiančiose praktinėse e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO“. Penkias savaites truksiančios programos metu dalyvių laukia teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys verslininkams patobulinti savo elektronines parduotuves, įgyti naudingų žinių bei konkurencinį pranašumą tiek vietos, tiek tarptautinės vertės grandinėse. E. komercijos dirbtuvės nemokamai vyks visoje Lietuvoje, 10-yje […]

2024-04-22 Paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame Jaunųjų liūtų konkurse Kanuose

Šeštadienį paaiškėjo, kas laimėjo „15min Grupė“ bei reklamos ir kūrybiškumo mokyklos „The Atomic Garden“ šiemet organizuotą „Jaunųjų liūtų“ nacionalinio konkurso pirmąją vietą. Laimėtojų duetas – Ignas Vėželis dirbantis prekės ženklo kūrimo agentūroje „Andstudio“ ir Mantas Lukoševičius – birželio mėnesį atstovaus Lietuvai ir varžysis tarptautiniame „Jaunųjų liūtų“ konkurse, kuris yra dalis tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“. […]

2024-04-10 Tarptautiniame reklamos festivalyje Lietuvai atstovavę jaunieji liūtai: kūrybiškumas ten vartojamas godžiai

„Kanų liūtai“ – tai didžiausias pasaulyje reklamos ir komunikacijos specialistams skirtas renginys, kasmet į Prancūziją sutraukiantis keliolika tūkstančių dalyvių iš viso pasaulio. Ne vienerius metus Lietuvoje rengiamame „Jaunųjų liūtų“ konkurse dėl galimybės atstovauti šaliai prestižiniame festivalyje susirungia jaunieji reklamos talentai. Ar verta dalyvauti? Geriausiai į klausimą atsakyti gali pernai nacionalinėje atrankoje, kurią „15min grupė“ organizuoja […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.