2022-12-06

7 Kristinos Mažeikytės patarimai prekių ženklų vadovams

Vasario 2 d. startuos jau vienuoliktasis atominis kursas prekių ženklų vadovams. 4 mėnesių trukmės mokymai skirti tiek nišinių prekių ženklų kūrėjams, tiek dirbantiems su žinomais tarptautiniais vardais. Patirtimi čia dalijasi įmonių vadovai ir komunikacijos ekspertai, darbe kasdien susiduriantys su realiais iššūkiais. Reikia pavyzdžių? Esamiems ir būsimiems brand manageriams patarimus dalija šio kurso ir „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.
  1. VISKAS PRASIDEDA NUO NAMŲ

Kiekvienas komandos narys turi žinoti, kas yra jūsų brandas, kaip jis jaučia, kaip skamba ir kodėl jie turi juo tikėti. Kai visi žinos tą patį, bet kurį brando projektą bus daug lengviau įgyvendinti.

  1. PROJEKTŲ VADOVAS – JŪSŲ ANTRAS TITULAS

Jums teks pradėti projektą, rengti jo planą, rašyti minutes ir nuolat jausti, kaip sekasi kolegoms. Nepamirškite diplomatijos, kompromisų ir skaidrios komunikacijos.

  1. VISAPUSĖ BRANDO STRATEGIJA

Sėkminga prekės ženklo strategija įgyvendina ilgalaikį tikslą: ką, kodėl, kaip, kokiai auditorijai turi būti komunikuojamos jūsų brando žinutės. Nepradėkite nuo KAIPvisuomet pirma atsakykite, KODĖL jūsų brandas egzistuoja.

  1. KLIENTO PATIRTIS – DĖMESIO CENTRE

Sukurti logo yra lengva, o dirbti su klientų kelione ir jų patirtimi – niekada nesibaigiantis procesas.

  1. TURĖKITE SAVO BRANDO STUBURĄ

Penki dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti: žinokite, kas yra jūsų brandas, kokias unikalias savybes jis turi, kad moka pasakoti autentiškas istorijas, yra aktualus, įgyvendina pažadus.

  1. VADOVAUKITĖS BRANDBOOKU

Jūsų brandbookas padės išlaikyti vienodus prekės ženklo toną ir vizualinį identitetą per visus komunikacijos kanalus tiek organizacijos viduje, tiek išorėje.

  1. VISKAS VISIEMS – SKAMBA PAŽĮSTAMAI?

Nešvaistykite energijos patikti visiems. Jūsų brandas taps daug galingesniu, jei bus stipriai mylimas kelių klientų, o ne vidutiniškai visų.

Kitos naujienos

2024-02-22 Creative Performance kursui vadovaus Darius Bagdžiūnas

Mokytojų kambaryje turime išties atominį papildymą. Creative Performance kursui nuo šiol vadovaus enterpreneris Darius Bagdžiūnas. Darius – itin ryški industrijos figūra. 1998-ais metais kartu su partneriais įkūrė interneto sprendimų agentūrą „Gaumina“. Ji buvo rinkos lydere Lietuvoje 15 metų iš eilės, per šį laiką įgyvendino daugiau nei 5000 skaitmeninių projektų. Klientų sąraše – „Microsoft“,  „MTV“ „Guinness“, „Heineken“, […]

2024-02-21 Lukas rekomenduoja: 5 knygos, kurias turėtų perskaityti kiekvienas produktų vadovas

Sena tiesa – kuo daugiau skaitysite, tuo daugiau žinosite. Mūsų kurso Product Management vadovas Lukas Jablonskas siūlo kelis naudingus skaitinius esamiems ir būsimiems produktų vadovams. Rinkitės knygą ir užsitikrinkite vietą žinių sesijoje, kuri prasidės jau vasario 27 d. Kelios laisvos kėdės dar liko. Marty Cagan – Inspired „Būtina perskaityti visiems, besidomintiems produktų valdymu. Šią knygą […]

2024-02-09 Laisvos Lietuvos reklamos rinkimuose – Omnitel panteros triumfas

Ketvirtadienio vakarą rinkodaros strategų „Synthesis Consulting Group“ biure susirinkę industrijos atstovai rinko ikoniškiausius nepriklausomos Lietuvos reklamos kūrėjų darbus. Renginio, kurį pristatė reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“, metu beveik du šimtai jo dalyvių vertino kelias dešimtis reklaminių TV klipų, sukurtų nuo devyniasdešimtų pradžios iki pat šių dienų. Daugiausiai simpatijų pelnė 2003 metais agentūros „DDB […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.