2022-12-06

7 Kristinos Mažeikytės patarimai prekių ženklų vadovams

Vasario 2 d. startuos jau vienuoliktasis atominis kursas prekių ženklų vadovams. 4 mėnesių trukmės mokymai skirti tiek nišinių prekių ženklų kūrėjams, tiek dirbantiems su žinomais tarptautiniais vardais. Patirtimi čia dalijasi įmonių vadovai ir komunikacijos ekspertai, darbe kasdien susiduriantys su realiais iššūkiais. Reikia pavyzdžių? Esamiems ir būsimiems brand manageriams patarimus dalija šio kurso ir „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.
  1. VISKAS PRASIDEDA NUO NAMŲ

Kiekvienas komandos narys turi žinoti, kas yra jūsų brandas, kaip jis jaučia, kaip skamba ir kodėl jie turi juo tikėti. Kai visi žinos tą patį, bet kurį brando projektą bus daug lengviau įgyvendinti.

  1. PROJEKTŲ VADOVAS – JŪSŲ ANTRAS TITULAS

Jums teks pradėti projektą, rengti jo planą, rašyti minutes ir nuolat jausti, kaip sekasi kolegoms. Nepamirškite diplomatijos, kompromisų ir skaidrios komunikacijos.

  1. VISAPUSĖ BRANDO STRATEGIJA

Sėkminga prekės ženklo strategija įgyvendina ilgalaikį tikslą: ką, kodėl, kaip, kokiai auditorijai turi būti komunikuojamos jūsų brando žinutės. Nepradėkite nuo KAIPvisuomet pirma atsakykite, KODĖL jūsų brandas egzistuoja.

  1. KLIENTO PATIRTIS – DĖMESIO CENTRE

Sukurti logo yra lengva, o dirbti su klientų kelione ir jų patirtimi – niekada nesibaigiantis procesas.

  1. TURĖKITE SAVO BRANDO STUBURĄ

Penki dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti: žinokite, kas yra jūsų brandas, kokias unikalias savybes jis turi, kad moka pasakoti autentiškas istorijas, yra aktualus, įgyvendina pažadus.

  1. VADOVAUKITĖS BRANDBOOKU

Jūsų brandbookas padės išlaikyti vienodus prekės ženklo toną ir vizualinį identitetą per visus komunikacijos kanalus tiek organizacijos viduje, tiek išorėje.

  1. VISKAS VISIEMS – SKAMBA PAŽĮSTAMAI?

Nešvaistykite energijos patikti visiems. Jūsų brandas taps daug galingesniu, jei bus stipriai mylimas kelių klientų, o ne vidutiniškai visų.

Kitos naujienos

2023-01-24 Intro sesijos metu – atsakymai į klausimą, kam kurti GERUS prekės ženklus

Sukurti prekės ženklą, kuris būtų naudingas planetai, žmonėms ir visuomenei bei išsiskirtų unikaliu pozicionavimu, copywritingu ir art directionu yra pagrindinis intensyvaus 3 mėnesių kurso iššūkis. Bet prieš pradėdami, bandysime rasti atsakymą į dar svarbesnį klausimą: kodėl? Šiuo tikslu kviečiame į specialią intro dieną, kurią papildys patyrę ekspertai ir jų pranešimai, bei jų diskusijos.      […]

2023-01-12 GERŲ prekės ženklų kūrimas su Clare McNally

Kaip sukurti GERĄ brandą? Kurso vadovė Clare McNally negaili gerų patarimų. Pateikiame angliškai, nes ir mokslų didžioji dalis vyksta būtent šia kalba. Give your creativity purpose! Good brands give your creativity and problem solving talent a real purpose. You can save our planet, help people and make a better society. Find a good gap. Good […]

2022-11-21 The Atomic Garden Vilnius ir startuolių bendruomenė pristato kursą produktų vadovams

Reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ tęsia bendradarbiavimą su šalies startuolių bendruomene. Šių metų pradžioje sudarytas kursas „Creative Performance“ kvietė vardan geriausių rezultatų sujungti kūrybą ir duomenų analitiką, o 2023-ųjų kovą startuos dviejų mėnesių trukmės mokymų programa produktų vadovams.   „Nuolat ieškome būdų, kaip ugdyti geidžiamiausius rinkodaros specialistus ir suteikti jiems žinių, kurių […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Gedimino pr. 27, Vilnius

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.