2022-12-06

7 Kristinos Mažeikytės patarimai prekių ženklų vadovams

Vasario 2 d. startuos jau vienuoliktasis atominis kursas prekių ženklų vadovams. 4 mėnesių trukmės mokymai skirti tiek nišinių prekių ženklų kūrėjams, tiek dirbantiems su žinomais tarptautiniais vardais. Patirtimi čia dalijasi įmonių vadovai ir komunikacijos ekspertai, darbe kasdien susiduriantys su realiais iššūkiais. Reikia pavyzdžių? Esamiems ir būsimiems brand manageriams patarimus dalija šio kurso ir „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.
  1. VISKAS PRASIDEDA NUO NAMŲ

Kiekvienas komandos narys turi žinoti, kas yra jūsų brandas, kaip jis jaučia, kaip skamba ir kodėl jie turi juo tikėti. Kai visi žinos tą patį, bet kurį brando projektą bus daug lengviau įgyvendinti.

  1. PROJEKTŲ VADOVAS – JŪSŲ ANTRAS TITULAS

Jums teks pradėti projektą, rengti jo planą, rašyti minutes ir nuolat jausti, kaip sekasi kolegoms. Nepamirškite diplomatijos, kompromisų ir skaidrios komunikacijos.

  1. VISAPUSĖ BRANDO STRATEGIJA

Sėkminga prekės ženklo strategija įgyvendina ilgalaikį tikslą: ką, kodėl, kaip, kokiai auditorijai turi būti komunikuojamos jūsų brando žinutės. Nepradėkite nuo KAIPvisuomet pirma atsakykite, KODĖL jūsų brandas egzistuoja.

  1. KLIENTO PATIRTIS – DĖMESIO CENTRE

Sukurti logo yra lengva, o dirbti su klientų kelione ir jų patirtimi – niekada nesibaigiantis procesas.

  1. TURĖKITE SAVO BRANDO STUBURĄ

Penki dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti: žinokite, kas yra jūsų brandas, kokias unikalias savybes jis turi, kad moka pasakoti autentiškas istorijas, yra aktualus, įgyvendina pažadus.

  1. VADOVAUKITĖS BRANDBOOKU

Jūsų brandbookas padės išlaikyti vienodus prekės ženklo toną ir vizualinį identitetą per visus komunikacijos kanalus tiek organizacijos viduje, tiek išorėje.

  1. VISKAS VISIEMS – SKAMBA PAŽĮSTAMAI?

Nešvaistykite energijos patikti visiems. Jūsų brandas taps daug galingesniu, jei bus stipriai mylimas kelių klientų, o ne vidutiniškai visų.

Kitos naujienos

2023-09-05 Dešimtuosius mokslo metus pradedame naujuose namuose

Vienintelė Baltijos šalyse reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“ jubiliejinius mokslo metus pasitinka kitoje erdvėje. Po devynerių metų, praleistų sostinės Gedimino prospekte, šį rudenį rinkodaros industrijos atstovus ji kvies semtis žinių „Cyber City“ komplekse, kuris pretenduoja tapti vienu pagrindinių technologijų bendruomenės centrų Vilniuje. „Pastaraisiais metais jaučiame vis didesnį ryšį su startuolių ekosistema. Atsižvelgę į […]

2023-05-24 Paskelbtos rudens kursų datos

Vieni mokslo metai į pabaigą, o mes jau planuojame kitus. Jūsų dėmesiui – visi kursai, į kuriuos pakviesime šį rudenį ir jų datos. Raginame nedelsti ir užsitikrinti sau vietą bei geriausią kainą artimiausiu metu. Daugiau apie programas – čia.

2023-04-18 Mokykloje – kūrybinės dirbtuvės su dirbtiniu intelektu

Kūrybinių industrijų ir reklamos atstovai pastaruoju metu dažnai ir garsiai kalba apie AI. Kadangi dramblys kambaryje užima vis daugiau vietos, Creative Performance kursas gegužės 3 d. kviečia į vienos dienos kūrybines dirbtuves Kūryba su AI, skirtas pradedantiems ir pažengusiems reklamos kūrėjams. Workshopo metu jo dalyviai pažins naujausias AI tendencijas ir kaip sparčiai tobulėjančią technologiją pritaikyti […]

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.