Darius Bagdžiūnas

Enterpreneris

Darius – itin ryški industrijos figūra. 1998-ais metais kartu su partneriais įkūrė interneto sprendimų agentūrą „Gaumina“. Ji buvo rinkos lydere Lietuvoje 15 metų iš eilės, per šį laiką įgyvendino daugiau nei 5000 skaitmeninių projektų. Klientų sąraše – „Microsoft“,  „MTV“ „Guinness“, „Heineken“, „Diesel“, „Švyturys“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarija ir daug kitų.

Pats Darius perskaitė virš 400 pranešimų įvairiose su inovacijomis, reklama ir internetu susijusiose konferencijose bei universitetuose (tarp jų –  „TEDx“, University College London, „MIPTV Cannes“, „First Digital Marketing Brussels“, „Bahrain Egovernment Forum“ , „World Summit Award Abu Dhabi“) ir panašiai tiek parašė straipsnių bei išdalijo interviu verslo spaudai, televizijai, radijui (tarp žiniasklaidos priemonių – BBC,  „The Economist“, „Herald AM“ ir kitos).

Atominio mokytojo sąraše – 100+ tarptautinių ir vietos apdovanojimų reklamos ir digital festivaliuose (tarp jų – „Global Summit Award“, „Golden Hammer“, „Golden Joystick Award“, „Irish Web Awards“, „Kiev Advertising Festival“, „Login“, „Adrenalinas“, Nacionalinis inovacijų prizas ir t.t.), o jis pats daugiau nei 20 kartų matavosi žiūri nario krėslą panašiuose renginiuose.

Be to, Creative Performance kurso vadovas didžiuojasi padaręs pirmus du technologinius exit‘us (Centras.lt  ir Hosting.lt). Tai nutiko 2000-ais, dar prieš dot.com‘ų kritimą. 2013 m. Darius gavo apdovanojimą iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų už viso gyvenimo pasiekimus – „išugdytą inovatyvių jaunų Lietuvos įmonių kartą“. „Gauminą“ pardavė 2017-ais. Ką veikė vėliau, papasakos gyvai.

Darius moko šiuose kursuose:

Creative Performance

2024 RUDUO

Užpildyk trūkstamas žinias reklamos kūrybos ir analitikos procesuose, išmok susikalbėti su kūrybos ir skaičių komandomis bei įdarbink AI (dirbtinį intelektą) ir tapk plataus profilio darbuotoju.

Waiting list
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.