Martynas Birškys

DADADA | Kūrybos vadovas

Martyno tarptautinė karjera 2013 m. prasidėjo Kijeve, reklamos agentūroje BBDO, tapo dizaino skyriaus vadovu. Vėliau persikėlė į Prahą ir 6 metus dirbo kūrybos vadovu ženklodaros ir pakuočių dizaino agentūroje „Cocoon“.

Nuo 2022 m. Martynas dirba Vilniuje, savo įkurtoje dizaino studijoje DADADA. 2020-aisias tapęs Lietuvos dizaino asociacijos valdybos nariu, inicijavo ADC (Art Directors Club) įkūrimą Lietuvoje.

VISA, „Pepsi“, „Lay’s“, „Snickers“, „Stella Artouis“, „Staropramen“, „Duracell“ – keletas pavadinimų iš daugybės prekių ženklų, prie kurių teko dirbti Martynui kaip dizaineriui ir meno vadovui. Be darbo tarptautinėse rinkose su greito vartojimo prekių ženklais, Martynas aktyviai dirba ir su kultūros institucijomis, muziejais. Martyno vadovaujamos dizainerių komandos pelnė kelias dešimtis tarptautinių dizaino apdovanojimų, įskaitant D&AD, ADC, „Golden Drum“, „Epica“. 2021-aisiais „ADC Global“ Niujorke DADADA studiją išrinko metų boutique dizaino studija.

Martynas moko šiuose kursuose:

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.