Apie mokyklą

„The Atomic Garden“ – tai kitokios koncepcijos mokykla, Vilniuje veikianti nuo 2014-ųjų. Mokiniai čia mokosi dirbdami lyg agentūroje ar jos kliento pusėje. Mes sukuriame aplinką, kurioje dirba reklamos kūrybininkai, skaitmeninės komunikacijos profai, prekių ženklų kūrėjai ar vadovai, creative performeriai ir video turinio žinovai. Visai kaip tikrame pasaulyje, mes vartojame tas pačias sąvokas ir laikomės tų pačių terminų, tokio paties spaudimo bei darbo dinamikos ir smarkiai plušame.

Mūsų metodai – aktyvus įsitraukimas, degančios akys ir darbas neskaičiuojant valandų. Tai ir yra vienintelis būdas pasirengti didžiajam gyvenimo šuoliui į reklamos ir kūrybos pasaulį. Čia išmoksi kurti, klausyti, dirbti kartu ir nebijoti klysti bandydamas tūkstančius kartų. Taip pat įsitikinsi, kad nesvarbu, kaip sekėsi iki tol: kiekvienas briefas, kiekviena užduotis, kiekviena pamoka – tai naujas iššūkis ir nauja proga pademonstruoti savo galimybes.

Vieta

2023-ųjų vasarą mokykla persikraustė į naujus namus – „Tesonet“ grupės įkurtą technologijų miestelį „Cyber City“ sostinės Naujamiestyje. Kompleksą sudaro 35 tūkst. kv. m. bendradarbystės ir komercinių erdvių, jis pretenduoja tapti pagrindiniu technologijų bendruomenės centru Vilniuje. Tai vieta, kurioje topiniai talentai susitinka dirbti, augti ir tobulėti!

Kursai

Reklamos kūrybininkas, skaitmeninės komunikacijos žinovas, prekės ženklo vadovas ar kūrėjas, creative performeriai, video turinio ekspertas. Kad ir koks būtų tavo kelias, padedamas profesionalų, tu gali išmokti juo eiti. Belieka pasirinkti labiausiai tinkantį kursą!

Prekės ženklo vadovas

2024-09-02

Mokykis iš svetimų klaidų ir sužinok, kaip valdyti prekės ženklą, kad jis kalbėtų už save.

EARLY BIRDS

Creative Performance

2024-09-16

Užpildyk trūkstamas žinias reklamos kūrybos ir analitikos procesuose, išmok susikalbėti su kūrybos ir skaičių komandomis bei įdarbink AI (dirbtinį intelektą) ir tapk plataus profilio darbuotoju.

EARLY BIRDS

Skaitmeninė komunikacija

2024-09-30

Sukurk savo prekės ženklui skaitmeninės komunikacijos strategiją, kuri išsiskiria iš kitų ir atneša realius rezultatus.

Online EARLY BIRDS

Susipažink su mokytojais

Mokytojai yra mokykla. Bendradarbiaujame su stipriausiais reklamos, rinkodaros ir komunikacijos profesionalais iš Lietuvos ir užsienio tam, kad Atominiai gautų geriausias praktiškai pritaikomas žinias. Jie mielai dalijasi žiniomis bei išmintimi ir dar pasistengia, kad „The Atomic Garden“ mokiniai jaustųsi kaip realiame darbe, o ne mokyklos suole.

Naujoji brand managerių kurso vadovė rinkodaros srityje dirba daugiau nei 20 metų. Kristina turi didelę patirtį įvairiose verslo srityse – ji vystė rinkodaros strategijas...

Lukas Jablonskas

Product Management

„Buycycle“ | Vyr. produkto vadovas

Lukas puikiai supranta, ką klientams reiškia puiki prekių siuntimo ir gavimo patirtis bei kaip ją sukurti. Šiam tikslui pasiekti Lukas sukaupė patirtį duomenų analitikoje,...

Laura Dabulytė

Prekės ženklo vadovas

„Budinti komunikacija“ | Komunikacijos konsultantė

Komunikacijos profesionalė, kuriai teko valdyti ne vieną komunikacijos krizę. Kaip ji sako, geriausiai pavyko su tomis, apie kurias niekas nežino. Ji ilgą laiką dirbo...

Tomas Nemura

Skaitmeninė komunikacija

„Choco Agency“ | Vienas įkūrėjų, direktorius

Skaitmeninės komunikacijos kurso vadovas Tomas vadovauja „Choco Agency“, vienai pagrindinių Lietuvos skaitmeninės rinkodaros agentūrų.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.