Mindaugas Jankauskas

„eCarsTrade“ | Produkto vadovas

Mindaugas – patyręs profesionalas su unikalia kelione. Mokėsi fizikos ir verslo vadybos srityje, karjerą pradėjo nuo IT projektų valdymo, vėliau sekė pardavimų vadovo ir skyriaus vadovo pareigos. Įdomu tai, kad jis vystė produktus dar prieš tai, kai produktų valdymo koncepcija neegzistavo kaip disciplina.

Mindaugas oficialiai žengė į produktų valdymo pasaulį prisijungęs prie „Vinted“, kur tapo vienu pirmųjų produktų vadovų. Pirmasis jo projektas buvo susijęs su „Vinted“ sandorių sistemos, apimančios mokėjimus ir pristatymą, kūrimu. Vėliau Mindaugas vadovavo produktų vadovams bei produktų organizacijoms ir sprendė vartotojų problemas įmonėse „Booking.com“, „CGtrader“, „Mysterium Network“.

Mindaugo aistra slypi problemų sprendimuose, ir jis tvirtai tiki, kad kiekvienas iššūkis turi patogų sprendimą, jei tik suvoki jo esmines priežastis.

Mindaugas moko šiuose kursuose:

Product Management

2024 RUDUO

Įgyk tvirtus produktų valdymo pagrindus. Kurso metu išmoksi įvardinti iššūkius, nustatyti galimybes, o vėliau rasti, kurti, testuoti ir keisti sprendimus.

Waiting list
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.