2023-09-05

Dešimtuosius mokslo metus pradedame naujuose namuose

Vienintelė Baltijos šalyse reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“ jubiliejinius mokslo metus pasitinka kitoje erdvėje. Po devynerių metų, praleistų sostinės Gedimino prospekte, šį rudenį rinkodaros industrijos atstovus ji kvies semtis žinių „Cyber City“ komplekse, kuris pretenduoja tapti vienu pagrindinių technologijų bendruomenės centrų Vilniuje.

„Pastaraisiais metais jaučiame vis didesnį ryšį su startuolių ekosistema. Atsižvelgę į jos poreikius, aktyviai stengiamės inovatyvią aplinką papildyti kūrybiškumu. Todėl kraustytis dar arčiau šviesiausių šalies protų atrodo labai teisingas ir savalaikis žingsnis“, – teigė „The Atomic Garden“ direktorius Aivaras Šičkus.

Šiandien rudens semestrą pradedanti mokykla artimiausiu metu pasiūlys keturias 2-3 mėnesių trukmės mokymų programas. Tiesa, vietų į populiariausius kursus „Prekės ženklo vadovas“ ir „Product management“ jau nebeliko.

Sparčiai mažėja laisvų kėdžių ir likusiose dvejose klasėse – kartu su startuolių bendruomenės atstovais sudarytas ir kūrybą bei analitiką rinkodaroje vienijantis kursas „Creative performance“ startuos rugsėjo 19 d., o laiko patikrinta „Skaitmeninės komunikacija“ programa mokinių lauks rugsėjo 26 d. Pastarasis kursas pirmąkart vyks tik nuotoliniu būdu, tad jungtis prie jo galima iš bet kurio pasaulio kampelio.

Pokyčių bus ir atominių mokytojų kambaryje. Prekių ženklo vadovams dešifruoti tokias marketingo sąvokas kaip OKR ar KPI padės „Šiaulių banko“ skaitmenizacijos vadovas Valdas Babravičius. Tuo tarpu „Creative performance“ mokytojų gretas papildė studijos „A Eye – Image Synthesys Lab“ įkūrėjai Vytis Gruzdys ir Rapolas Vosylius. Dirbtinio intelekto operatoriai pavasarį mokykloje surengė tris didžiulio susidomėjimo sulaukusias kūrybines dirbtuves, kurių metu rinkodaros atstovus mokė įdarbinti sparčiai tobulėjančius AI įrankius. Šis modulis papildė ir kurso programą.

Nuo 2014-ųjų reklamos kūrybos ir rinkodaros specialistus ruošianti mokykla „The Atomic Garden“ šį sezoną pasiūlys daugiau naujovių. Norinčių tobulėti ar papildyti gebėjimų bagažą lauks įvairios kūrybinės dirbtuvės ir žinių sesijos bei kiti industrijai aktualūs renginiai.

Kitos naujienos

2023-11-28 Kviečiame registruotis į pavasario kursus

Jau aiškios pagrindinės pavasario semestro datos, ateikite mokytis.  Rekomenduojame iki paskutinės minutės nelaukti – rudenį visos vietos kursuose buvo užimtos anksčiau laiko. Daugiau apie programas – čia. 

2023-10-24 Atviras kvietimas studentams dalyvauti Lietuvos ateities vizijos komunikacijos idėjų maratone

Vyriausybės kanceliarija kartu su Vilniaus universitetu (VU) ir reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“ siūlo Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams iššūkį – per tris dienas nubėgti kūrybinį kelią ir pasiūlyti Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ pristatymo kampaniją jaunimo auditorijai. Lapkričio 17–19 d. vyksiančio renginio dalyviai, konsultuodamiesi su patyrusiais profesionalais, ieškos būdų bendraamžiams papasakoti apie šalies […]

2023-10-09 Užpildyti rudens semestro kursai

Norime pasidžiaugti! Visi mūsų rudens semestro kursai yra visiškai užpildyti.   Registruokitės waiting liste ir visą informaciją apie pavasario datas sužinosite pirmieji.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.