2023-09-05

Dešimtuosius mokslo metus pradedame naujuose namuose

Vienintelė Baltijos šalyse reklamos ir kūrybiškumo mokykla „The Atomic Garden“ jubiliejinius mokslo metus pasitinka kitoje erdvėje. Po devynerių metų, praleistų sostinės Gedimino prospekte, šį rudenį rinkodaros industrijos atstovus ji kvies semtis žinių „Cyber City“ komplekse, kuris pretenduoja tapti vienu pagrindinių technologijų bendruomenės centrų Vilniuje.

„Pastaraisiais metais jaučiame vis didesnį ryšį su startuolių ekosistema. Atsižvelgę į jos poreikius, aktyviai stengiamės inovatyvią aplinką papildyti kūrybiškumu. Todėl kraustytis dar arčiau šviesiausių šalies protų atrodo labai teisingas ir savalaikis žingsnis“, – teigė „The Atomic Garden“ direktorius Aivaras Šičkus.

Šiandien rudens semestrą pradedanti mokykla artimiausiu metu pasiūlys keturias 2-3 mėnesių trukmės mokymų programas. Tiesa, vietų į populiariausius kursus „Prekės ženklo vadovas“ ir „Product management“ jau nebeliko.

Sparčiai mažėja laisvų kėdžių ir likusiose dvejose klasėse – kartu su startuolių bendruomenės atstovais sudarytas ir kūrybą bei analitiką rinkodaroje vienijantis kursas „Creative performance“ startuos rugsėjo 19 d., o laiko patikrinta „Skaitmeninės komunikacija“ programa mokinių lauks rugsėjo 26 d. Pastarasis kursas pirmąkart vyks tik nuotoliniu būdu, tad jungtis prie jo galima iš bet kurio pasaulio kampelio.

Pokyčių bus ir atominių mokytojų kambaryje. Prekių ženklo vadovams dešifruoti tokias marketingo sąvokas kaip OKR ar KPI padės „Šiaulių banko“ skaitmenizacijos vadovas Valdas Babravičius. Tuo tarpu „Creative performance“ mokytojų gretas papildė studijos „A Eye – Image Synthesys Lab“ įkūrėjai Vytis Gruzdys ir Rapolas Vosylius. Dirbtinio intelekto operatoriai pavasarį mokykloje surengė tris didžiulio susidomėjimo sulaukusias kūrybines dirbtuves, kurių metu rinkodaros atstovus mokė įdarbinti sparčiai tobulėjančius AI įrankius. Šis modulis papildė ir kurso programą.

Nuo 2014-ųjų reklamos kūrybos ir rinkodaros specialistus ruošianti mokykla „The Atomic Garden“ šį sezoną pasiūlys daugiau naujovių. Norinčių tobulėti ar papildyti gebėjimų bagažą lauks įvairios kūrybinės dirbtuvės ir žinių sesijos bei kiti industrijai aktualūs renginiai.

Kitos naujienos

2023-05-24 Paskelbtos rudens kursų datos

Vieni mokslo metai į pabaigą, o mes jau planuojame kitus. Jūsų dėmesiui – visi kursai, į kuriuos pakviesime šį rudenį ir jų datos. Raginame nedelsti ir užsitikrinti sau vietą bei geriausią kainą artimiausiu metu. Daugiau apie programas – čia.

2023-04-18 Mokykloje – kūrybinės dirbtuvės su dirbtiniu intelektu

Kūrybinių industrijų ir reklamos atstovai pastaruoju metu dažnai ir garsiai kalba apie AI. Kadangi dramblys kambaryje užima vis daugiau vietos, Creative Performance kursas gegužės 3 d. kviečia į vienos dienos kūrybines dirbtuves Kūryba su AI, skirtas pradedantiems ir pažengusiems reklamos kūrėjams. Workshopo metu jo dalyviai pažins naujausias AI tendencijas ir kaip sparčiai tobulėjančią technologiją pritaikyti […]

2023-03-21 7 būdai puoselėti kūrybiškumą kasdien su David Reid Anderson

Kūrybiškumo galima išmokti. Bet praktikuotis reikia kasdien. Naujo atominio kurso Creativity 4 Innovation vadovas David Reid Anderson žino, kaip tai daryti. Ne viename Didžiosios Britanijos universitete dėsčiusio akademiko patarimai žemiau. Dar daugiau sužinos tie, kurie užsiregistruos į dviejų mėnesių mokymus, skirtus pažinti kūrybiškumo technikas bei įrankius ir pritaikyti juos verslo sėkmei. Ji startuos balandžio 20-ą.

Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.