Skaitmeninė komunikacija

2022 m. Rugsėjo 12 d.

Šio kurso metu ne tik susikursi pasirinkto prekės ženklo skaitmeninės komunikacijos strategiją, bet ir gausi neįkainojamų įžvalgų iš geriausių reikalo žinovų.

Mokytis pradėsi nuo teorinių pagrindų ir produkto analizės, o vėliau ieškosi vertės ir kaip ją pozicioniuoti skaitmeninėje erdvėje. Kūrybinė koncepcija, socialinės medijos, UI, turinys, media planavimas, naujienlaiškai ir kiti esminiai raktažodžiai leis greitai, koncentruotai ir, svarbiausia, efektyviai pereiti visus strategijos kūrimo etapus. Be to, kelionėje tave lydės skaitmeninės komunikacijos ekspertai-praktikai, kasdien besidarbuojantys būtent digital srityje.

INFORMACIJA

 • PRADŽIA
  2022 m. Rugsėjo 12 d.
 • TRUKMĖ
  9 savaitės
 • KAINA
  1290€,
  Early Birds 1090€ iki liepos 31 d.
  ATOMINIAMS -10%.
 • REGISTRACIJOS MOKESTIS
  100€ (įeina į kainą)
 • TVARKARAŠTIS
  Du kartai per savaitę, nuo 17:00
 • LOKACIJA
  Online / The Atomic Garden (hibridinis)
 • KALBA
  LIETUVIŲ
 • ĮSIGYK
  JEIGU NORI PIRKTI IŠ KARTO
 • REGISTRUOKIS
  JEIGU TURI KLAUSIMŲ ARBA NORI MOKĖTI DALIMIS
ĮSIGYK
REGISTRUOKIS

Mokytojai

Tomas Nemura
Generalinis direktorius
Choco Agency

Skaitmeninės komunikacijos kurso vadovas Tomas vadovauja „Choco Agency“ – vienoje pagrindinių Lietuvos digital agentūrų.

Pastarąjį dešimtmetį jis konsultavo didžiuosius Lietuvos prekinius ženklus formuojant jų komunikacijos strategijas ir mokė klientus, kad socialiniai media kanalai – lygiavertė šiuolaikinio reklamos pasaulio dalis.

Tomo klientų sąraše – „Tele2“, „Wrigley“, „Nescafe“, „Skittles“, „Maxima“ ir daugybė kitų.

Mantas Velykis
Savireklamos vadovas
LRT

Mantas užaugo tais laikais, kai žmonės vis dar spaudė internetinius banerius, nes jiems tiesiog buvo įdomu, dabar jo tikslas – grąžinti šį susidomėjimą atrandant naujas reklamos formas. Kartu su „The Atomic Garden Vilnius“ studentais jis ieško būdų priversti stabtelti ties reklama nors sekunde ilgiau.

Pastaruosius keletą metų jis dirba su didžiaisiais Lietuvos prekiniais ženklais, o puikaus darbo rezultatas – krūva apdovanojimų: „Golden Hammer“, „Baltic Best“, „Password“, „Adrenalinas“ ir kiti.

Jonas Banys
Strategas
Ogilvy

Jonas, Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto absolventas, savo karjerą pradėjo kaip komunikacijų ir tiriamosios žurnalistikos korespondentas, vėliau pasuko į reklamos sritį. Nuo tada jis dirba su didžiųjų Lietuvos prekinių ženklų rinkodaros strategijomis.

Taip pat jis rašo scenarijus, jo kolekcijoje – ne vienas sėkmingiausių Lietuvos komercinių filmų scenarijus.

Jonas turi tvirtą nuomonę apie reklamos pasaulį, taigi yra nepamainomas dėstytojas įdiegiant studentams, kad reklamos verslas – ne vien blizgučiai ir fanfaros.

Matas Pocius
Elektroninės rinkodaros skyriaus vadovas
NFQ

Mato darbų sąraše – daugiau nei 250 klientų, šimtai internetinių svetainių ir tūkstančiai naujienlaiškių, projektai didžiausiame prekybos tinkle „Maxima“ ir lyderiaujančioje skaitmeninių inovacijų kompanijoje „NFQ Technologies“.

Tomas Eidukevičius
Performance marketingo vadovas
Choco agency

Nuo 2018 m. Tomas dirba skaitmeninės rinkodaros srityje. Didžiąją dalį to laikotarpio jis praleido reklamos technologijų įmonėje Adform. Dėka to, Tomas turėjo galimybę įgyti globalios patirties dirbant su didžiausiais prekių ženklais, išsibarsčiusias pasaulyje ir išleisti kiek didesnį nei €5 000 000 reklamos biudžetą jų naudai. Dabar jis yra atsakingas už media dalį Choco Agency, kur visas gerąsias technines media gudrybes apjungiame su aktualiausiomis kūrybinėmis tendencijomis – apie tokį „Art & Science“ derinį daugiausiai ir kalbės savo paskaitose 🙂

Keli verti paminėjimo Tomo klientai – „BMW“, „Coca-Cola“, „Heineken“, „Honda“, „Vodafone“.

ĮSIGYK
REGISTRUOKIS