Jūratė Strolaitė

„Kilo Health“ | Konversijų optimizavimo vadovė

Jūratė su skaitmenine rinkodara susipažino prieš daugiau nei 7 metus. Pažintis prasidėjo nuo socialinių tinklų puslapių valdymo, virusinio turinio kūrimo, reklamos pirkimo ir pardavimo tunelių optimizavimo. Tuo metu mažai kas buvo žinoma apie konversijų optimizavimą ir a/b testavimą, todėl žinias gilino su ConversionXL (šiuo metu CXL), geriausiais tuo metu rinkoje esančiais konversijų optimizavimo (CRO), kursais. Su laiku kūrėsi CRO bendruomenės, kuriose teko aktyviai dalyvauti, o savo patirtimi Jūratė dalijosi dirbdama su kitomis įmonėmis.

Šiuo metu „Kilo Health“ vadovauja 17 CRO specialistų komandai, kuri dirba su daugiau nei 16 skirtingų skaitmeninių aplikacijų konversijų optimizavimu. Taip pat organizuoja CRO akademijas ir tokiu būdu jau užaugino daugiau nei 10 sėkmingų CRO talentų.

Jūratė moko šiuose kursuose:

Creative Performance

2023-09-19

Užpildyk trūkstamas žinias reklamos kūrybos ir analitikos procesuose, išmok susikalbėti su kūrybos ir skaičių komandomis bei įdarbink AI (dirbtinį intelektą) ir tapk plataus profilio darbuotoju.

SOLD OUT
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą Išsirink sau tinkamiausią kursą
Tapk atominiu

Turi klausimų? Reiškia, esi pasiruošęs tobulėti.

Nori pasitarti?
Laukiame tavo laiško ar skambučio.
Adresas

Švitrigailos g. 34, Vilnius (Cyber City)

Telefonas +370 666 11233
El. paštas info@atomicgarden.lt
Aivaras

Mokyklos vadovas

aivaras@atomicgarden.lt
Sandra

Bendruomenės lyderė

sandra@atomicgarden.lt
Paulius

Komunikacijos vadovas

paulius@atomicgarden.lt
Svarbiausios naujienos, informacija apie artėjančius kursus, mokytojų bei Atominių įžvalgos ir įspūdžiai – tiesiai į tavo pašto dėžutę.